Slevy a výhody na dovolené v Dánsku pro zákazníky NOVASOL

Pronajměte si rekreační dům v Dánsku a vyberte si z široké nabídky slev, výhod na dovolené a dalších bonusů pro zákazníky NOVASOL. Dánské království představuje skutečné království sportovních zážitků v čele s cykloturistikou, zábavy, aktivit pro děti či relaxačních i kulturních akcí, proto je opravdu z čeho vybírat.

Slevy a výhody na dovolené v Legoland Dánsko

Pro spoustu turistů se Dánsko rovná Lego. Roku 1932 zde skutečně Ole Kirk Christiansen založil firmu stejného názvu a o 17 let později vyrobil první kostičku. Premiérový zábavní park Legoland začal fungovat v Billundu v roce 1968 a právě sem můžete v případě pronájmu prázdninového domu získat při koupi 1 vstupenky pro dospělé 1 dětskou vstupenku zdarma. Sleva do experimentálního prostoru Lego House činí 70 dánských korun.

Slevy a výhody na dovolené v dalších zábavních parcích Dánska

Jutský poloostrov a okolní ostrovy však zahrnuje i celou řadu jiných míst k pobavení. V zábavním parku Djurs Sommerland, jednom z největších lunaparků Skandinávie, ušetříte 20 % za jednodenní vstupenku a 15 % za dvoudenní vstupenku. Nekonečnou zábavu si díky slevě 25 % užijete také v BonBon Landu na ostrově Sjælland, kde se to jen hemží horskými dráhami, houpačkami či centrifugami. Slevu 20 % z ceny vstupného obdržíte v zóně aktivit Adventure Park a 15 % v zážitkovém parku WOW nedaleko Esbjergu. V zábavním parku Fårup Sommerland vás čekají rozmanité slevy a akce během sezóny včetně slev na vstupné.

Slevy a výhody na dovolené v zoologických zahradách Dánska

Kdo má rád přírodu, přijde si v Dánsku též na své. V safariparku a zoologické zahradě Givskud u města Vejle vás čeká sleva 20 % a také sloni, nosorožci nebo lvi. Slevu 20 % získáte i do safari Knuthengorg na ostrově Lolland, do safari Ebeltoft (Ree Park) a do mořského akvária Kattegatcenteret v přístavním městečku Grena.

Další slevy a výhody při zábavě a aktivitách v Dánsku

Možnosti, jak ušetřit během dovolené s NOVASOL, jsou opravdu široké. Hodit by se vám mohla například sleva:

  • 33 % ze vstupného do archeologického parku Sagnlandet Lejre,
  • 30 % v golfovém klubu Dragsholm,
  • 25 % ze vstupného na zipline Gavnø Slot & Go Fly,
  • 25 % v zábavním parku Universe na ostrově Als,
  • až 10 % v kryté motokárové dráze Racehall Aarhus,
  • 10 % ze vstupného do lanového parku Sønderjylland.

(pozn. Nabídka výhod se v průběhu času může měnit. Negarantujeme její aktuálnost.)