Slevy a výhody v Dánsku

Výhody ubytování v Dánsku

Prázdninové domy v Dánsku

Pronajměte si rekreační domy v Dánsku a využívejte desítek slev pro nové i věrné zákazníky. Ubytování v soukromí NOVASOL hraje do noty všem generacím. Na své si přijdou turisté prahnoucí po sportovních zážitcích, zábavě, dětských aktivitách, relaxačních i kulturních akcích. Pronájem chalupy v Jutsku přeje darem všem cyklistům. Půjčte si kolo u našich partnerů a cestujte po rozmanité krajině. V zábavním parku Djurs Summerland, největším komplexu her a radovánek ve Skandinávii, ušetříte na vstupném 33%. Stačí si jen rezervovat prázdninový dům a pro celou rodinu tak uspořit výjimečné částky, které se jistě hodí. Výrazné slevy platí i pro Legoland. Stačí si jen zakoupit vstupenky a pronájmy rekreačních chat Dánska a příjemné letní změny mohou začít.

Získejte více slev s apartmány v Dánsku

Rozkošné pobavení v rytmu adrenalinu zažijete ve vesmíru na ALS. Překonajte zákony fyziky a dobyvejte přírodní síly. Rodinná dovolená v blízkosti zábavního centra Farup je zajištěna stejně jako úžasné ubytování v soukromí. Objednávejte si pobyty a získávejte vstupenky a slevy na atrakce Dánska. Dvacetiprocentní sleva do ZOO Givskud čeká všechny, kteří si rezervovali dovolenou v apartmánech Dánska. Zábava na celý den se nachází je 25 minut jízdy autem od města Billung. Pronájem chaty na ostrovech či pevnině Dánska slibuje i výhodnější vstup do BonBon Landu, zábavního srdce dětí i dospělých. S nečekaně povedenou slevou 33 % a vstupte do země legend, kde ožijí Vikingové a kamenní muži. Objednávejte rybářské chaty v Dánsku a šetřete!

Do rekreačních chat Dánska se zamilujete!

Nevšední podívanou zažijete v Ree Parku – Ebeltoft Safari a Knuthengorg Safari Park i zde si vychutnáte slevu 20 % na vstupné. Návštěva Dánského železničního muzea v Odense slibuje 25 % slevu na vstup. Také Adventure Park patří výjimečným slevovým kupónům za objednávky pobytů Dánska. Vodní park zdarma, to je nabídka NOVASOL, která uchvátí, informujte se více! Rezervujte si pronájmy Dánska včas a prožijte chvíle pohody za velmi pozitivní ceny. Světové umění na AROS činí 20 % slevu pro dvě osoby. Volnou vstupenkou do Labyrinthia, bludiště divů, se potěšíte za dodržení podmínek při rezervaci ubytování. Fano Playland, rekreace pro malé i velké nadšence radovánek všeho druhu. Objednávejte prázdninové pronájmy a získejte výhody na vstupy do Fano Kunstmusea. S NOVASOL se dokonale relaxuje v rekreačních domech v Dánsku a zábava nebere konce!