Zajímavá místa - dovolená a pobyt v Dánsku

LEGOLAND®

V LEGOLAND® v Billundu zažijete legraci, napětí i šílené věci. Takový LEGOLAND® je: místo, kde se malí i velcí oddají světu fantazie a her. Na křídlech tvořivosti objevujete, učíte se a hrajete si, ať už jako rytíři ve zbroji, piráti, nebezpeční kovbojové nebo třeba divocí indiáni. Jednoduše řečeno: LEGOLAND® je tím nejlepším hřištěm pro celou rodinu. A ze všeho nejlepší je, že zde při každé návštěvě najdete něco nového, vzrušujícího a napíbavého. Přijďe a nechte se unést do světa fantazie a her!!!

Givskud Zoo

Givskud Zoo je jako okno do přírody, tak blízký kontakt nabízí k divoce žijící zvěři pěti kontinentů Znáte je z dokumentů o přírodě , ale zde jim stojíte tváří v tvář a naplno tak vnímáte jejich velikost, pachy a zvuky, které vydávají, to co žádná obrazovka neumí zprostředkovat. Givskud byl založen v roce 1969 jako lví park a v prvních letech své existence tak i působil. S narůstajícími lety se ale ZOO rozrůstala o stále další exempláře a dnes zde najdete více než 120 druhů zvířat.

  • Vyjeďte si na Safari vlastním autem nebo využijte Safaribus projíždějící celým parkem. S prázdninovými domy v Dánsku jsou skvělé zážitky na dosah ruky.

Djurs Sommerland

7 pohádkových tematických okruhů v zábavním parku Djurs Sommerland Vás zve na více než 60 veselých atrakcí, mezi jinými také na svou velkou novinku. Najdete zde, co nikde jinde, např. splašenou jízdu na 12,5 m vysokém kolotoči „Wild West“ nebo si vyjeďte na koňském hřbetě “Pony Expresu“ na vyjížďku krajinou divokého západu, zatímco se kolem Vás pasou bizoni a idiáni číhají v záloze. Najdete zde však i osvědčené atrakce, jako je ruské kolo ”Thors Hammer”, rafting na řece „Rio“, vyhřívaný bazén, Karlosovu balonovou houpačku a mnoho mnoho dalších atrakcí. Na dovolenou v Dánsku nikdy nezapomenete.