search

Dovolená v Helberskov

Fantastický tep dovolené zažijete v Helberskov

Zábava a Ubytování v Dánsku

Už se těšíte na letní paprsky slunce a koupání v moři? Plánujete dlouhé cyklistické výlety a náročné výšlapy po božské krajině? Snad se vám zalíbí tradiční ubytování ve východním Jutsku, které patří ke žhavým želízkům v ohni NOVASOL. Pakliže myslíte na dovolenou ve východním Jutsku, je tato unikátní oblast správným rozhodnutím. Jistěže existuje mnoho míst v Dánsku, kde si užijete naplno zasloužený odpočinek. Možná vás ohromí rekreační chaty a chalupy v Osthimmerlandu s moderním vybavením, vlastním bazénem a saunou anebo přepychové rekreační domy v Dánsku s magickým výhledem na moře. Ponořte se do pohodlí prázdninových pronájmů NOVASOL, lenošte na lehátku a nasávejte blahodárný mořský vzduch.

Nový příliv vitality získáte v luxusních vilách

Pokud se cítíte na pokraji sil, potřebujete klidnou dovolenou ve východním Jutsku. Načerpejte novou energii a podlehněte půvabu Helberskov. Sbalte kufry a pozvěte svou rodinu a kamarády na nezapomenutelnou rekreaci v rytmu pohody, výborné nálady, sportovních zážitků a letních radovánek. Rozmanitá krajina Helberskov se nachází u fjordu Mariager a ústí Kattegat. Prozkoumáte bažiny, lesy a pobřeží v impozantním stylu. Potěší vás cvrlikání ptáků a všudypřítomná zeleň. Možná potkáte jeleny, bažanty a lišky. V obci se potěšíte pohledem na hrázděné domy, které lemují dlážděné uličky. Právě zde získáte důmyslný přístup k moři a pocítíte důležitý rytmus historie.

 

Prvotřídní prázdninové domy Dánska jsou tady!

Pobyt Osthimmerland, dovolená ve východním Jutsku, Dánsko

Pakliže toužíte po relaxaci a vodních radovánkách na pláži s bílým pískem, zamiřte do nedalekého Baltského Hurup. Pochopíte pravý význam slova dovolená! Oceníte pozvolný přístup do moře, klid a soukromí. Těšte se na bujarý noční život a pochoutky místních restaurací. Proč se trmácet za plážemi jižních státu Evropy, když vás čekají neodolatelné podmínky na dosah ruky. Divukrásná oblast je pravým rájem rybářů! Pakliže patříte k milovníkům tohoto sportu, těšte se na parádní úlovky pstruha! Sportovní aktivity se nesou v rytmu cykloturistiky, dlouhých procházek po naučných stezkách, jízdy na kajaku a kánoe. Pokud se vám líbí relaxace na čerstvém vzduchu, přístup k moři a volnočasové činnosti, rezervujte si ubytování Dánska ještě dnes!