Divukrásná dovolená na pláži v Helberskov

Pobyt ve východním Jutsku, ubytování v Dánsku

Docházejí vám síly? Hledáte unikátní lokalitu pro dovolenou v Dánsku, která by pobavila celou rodinu? Přemýšleli jste o klidném bezpečném místě s podmanivým přístupem k moři? Mrkněte na prázdninové pronájmy NOVASOL a upřednostněte příjemnou atmosféru malebné oblasti a rekreačních domů Helberskov. Plánujete dovolenou s mnoha účastníky? V tom případě se vydejte za přírodními krásami a pohodou! NOVASOL zajistí moderní ubytování v soukromí pro početnější skupinu výletníků jako mávnutím kouzelného proutku. Rekreační chaty jsou zasazeny do zeleně, pyšní se pěknými výhledy na krajinu. Disponují snadným přístupem k atrakcím všeho druhu.

Dejte přednost komfortním rekreačním chatám

Dopřejte si pohodovou dovolenou s rodinou a přáteli v chatách chaty v Østhimmerland. Prvotřídní ubytování v soukromí nabízí božská pláž Helberskov, která se postará o chvíle relaxace a zábyvy pro všechny věkové generace. Ať milujete koupání, potápění, opalování, plážové sporty anebo procházky vznešenou přírodou, vždy máte zelenou. Helberskov Strand leží v labyrintu Mariager Fjord a Kattegat. Zdejší moře dominuje pozvolným vstupem do vody. Pokud tedy tápete, kde vyrazit s malými dětmi, máte jasno. Stavějte hrady z písku, pouštějte draky, sportujte a užívejte si osvěžující vlny moře. Kopcovitá krajina vyzývá k procházkám, cykloturistice a toulkám romantickou krajinou.

V apartmánech Dánska si skvěle odpočinete!

Život v Baltském Herup vás osní mírumilovnou atmosférou, přátelskými obyvateli a nekonečnými možnostmi volnočasových aktivit. Počítejte se zelnými údolími, písečnými zátokami, fjordy, lagunami a skalnatými plážemi nabízející dobrodružství. Kopcovitý terén splní požadavky náročných cykloturistů a milovníků pěší turistiky. Oceníte přístup k adrenalinovým sportům. Nedaleká vesnice Als Odde nabízí úžasné stanoviště pro malé jachty a lodě rybářů. Cestou necestou narazíte na famózní hrad Visborggård, který je lemován širokými příkopy. Přidejte k tomu prohlídku zámku a barokních zahrad Willestrup, které jsou pověstné dechberoucí květenou. Rezervujte si letní domy Dánska za příznivé ceny a máte hned dva důvody k oslavě!