Rekreační domy v Helberskov

Rekreační domy v Osthimmerland, pobyt východní Jutsko, Dánsko

Rromantika na dosah ruky

Dovolená v Helberskov

Máte pocit, že je výběr destinace pro dovolenou v Dánsku nekonečný? Vždyť nabízí tolik překrásných míst srovnatelných s rájem na zemi! Díky rekreačním domům NOVASOL se vám zúží výběr na nejlákavější destinace. Propadněte toulkám božskou krajinou, koupání v průzračně čistém moři a sportovním aktivitám. Rekreační domy Helberskov vám splní sen! Zakotvěte v malebném prostředí, které je poseto výjimečnými prázdninovými byty v plné vybavenosti. Prahnete po přepychovém pronájmu s vlastním bazénem a atrakcemi pro děti anebo toužíte po standardní rekreační chatě s moderním vybavením? Vždy se těšte na útulné prostředí, pohodovou atmosféru a dostupnost pozoruhodností.

Nové síly načerpáte v pěkných apartmánech

Hledáte ideální lokalitu pro svou rodinu? Máte na mysli blízkost koupání, zábavy a poznání? Chcete uspokojit všechny věkové generace své výletní skupiny? Pak se rozhodněte pro chaty ve východním Jutsku, které je rájem dovolených. Počítejte s písečnými plážemi, strhujícím pobřežím, čistou přírodou a dosažitelností kulturních drahokamů. Půvabné Helberskov leží na kopci vysokém 24 metrů mezi Mariager Fjord a Kattegat. Obec se vyznačuje nádhernými hrázděnými domy a významnou vojenskou historií. Severně od obce leží Als Odde, vesnička a rekreační středisko s hrázděnými domy z let 1700 a vesnickým rybníkem. Asi 12 kilometrů se rozkládá Baltské Hurup pyšnící se rozmanitostí krajiny.

Konečně báječné ubytování v soukromí Dánska!

Pláže Helberskov jsou úžasné, s mělkým vstupem do moře a čistou vodou. Pokud ovšem hledáte unikátní místo ke koupání, vydejte se za bílým pískem a dunami do Baltského Hurup. Právě zde naleznete denní i noční zábavu, galerie, restaurace, noční kluby a diskotéky. Počítejte s četnými cyklotrasami, značenými stezkami pro pěší turistiku a skvělou příležitostí pro rybaření. Poslouchejte šumění větru a moře, naplánujte si dlouhé procházky po naučných stezkách kolem pobřeží a lesů. Zdejší krajina splní náročná kritéria všech členů rodiny. Romantická zákoutí, výjimečná historie, koupání, sportovní aktivity a tep přírody, pocítíte při každém kroku. Naplánujte si dovolenou v prázdninových domech Dánska a užívejte chvíle volna na maximum!