search

Dovolená v Juelsminde

Ubytování v oblasti Juelsminde

Prázdninové domy v Dánsku

Zvlněné krajině východního Jutska dominují hluboké fjordy, louky a údolí s vřesovišti. Ve fjordech se můžete koupat, rybařit, i surfovat. V okolí Silkeborgu- v Ve Středojutské vrchovině se nalézá nejvyší dánská „hora“ s ”Himmelbjerget” s vrcholkem ”Yding Skovhøj”, odkud máte fantastický výhled na Silkeborská jezera a řeku Gudenau, která se krásně vine a kroutí krajinou a kolem vesnic. Pobyt v Ry, kde se kolem Vás na vodě pohybují čluny a historické kolesové parníky, Vás pohladí po duši i po těle. Prohlédněte si naše rybářské chaty v Dánsku.

  • V Juelsminde se projděte po přístavu, nasajte vůni moře a prohlédněte si lodě, které zde kotví, navštivte místní kostelík či hrnčínský dům s dlouholetou tradicí.

Ubytování v Dánsku

Pobyt ve východním Jutsku, chaty a chalupy v Dánsku

Za zmínku určitě stojí i městečko Vejle, které se nachází u Vejle fjord, kde si na své příjdou milovnicí rybolovu. Navštivte zde věhlasný větrný mlýn nebo překrásnou radnici. Ve městě se nachází i překrásný skandinávský kostel a mnoho typicky dánských budov. Milovníci parků rádi navštíví město Fredericia, kde si budou moci na procházce překrásnou zelení prohlédnou i sochu vojína. Ve městě se nachází také kasárny dánské královské armády. V neposlední řadě se však jedná o báječnou dovolenkovou destinaci, kde si na písčitých plážích můžete užít spousty legrace a být mezi místními po celou dovolenou v Dánsku. A určitě si nezapomeňte udělat výlet do nedalekého Legolandu a vrátit se do dětských let - nebudete litovat. Vyberte si z naší nabídky, rekreační domy v Dánsku východní Jutsko jsou k dispozici celoročně.