Dovolená ve Východním Jutsku? Radovánky pro celou rodinu!

Máte chuť na nevšední dovolenou v Dánsku? Milujete koupání, opalování, dech přírody a zábavu na kulturních akcích? V tom případě se zaměřte na moderně vybavené chaty Východního Jutska. Proč se trmácet za vzdálenými turistickými cíli, když je pohodlná rekreace na dosah ruky? Prohlédněte si výjimečné pronájmy NOVASOL a neztrácejte čas! Díky NOVASOL si přiblížíte tep zdejší oblasti jak se patří. K dispozici máte nejrůznější typy ubytování v soukromí. Ve všech případech na vás čeká pohodlí a moderně řešení bydlení. Rekreační chaty jsou dokonalé pro rodiny s malými dětmi, starší generace i malé výletníky. Tato pozoruhodná krajina je rájem cestovatelů a milovníků přírody.

Vsaďte na příjemné prázdninové domy

Dovolená a ubytování v Dánsku

Plánujete letní dovolenou anebo chcete vyrazit do východního Jutska okamžitě? V obou případech máte dveře otevřené. Ať už patříte mezi zarputilé sportovce, milovníky koupání a radovánek v moři anebo hledáte tajemno historie, přijdete si na své. Svůj klid naleznete při procházce bukovými lesy, vřesovišti, kolem překrásných jezer. Prázdninové dny jsou zasvěceny koupání a slastné relaxaci u moře. Dechberoucí pláže Východního Jutska patří k nejžhavějším želízkům v ohni. Jsou jako stvořené pro dovolenou rodin s malými dětmi. Nabízejí pomalý vstup do vody, hloubka se pomalu zvyšuje. Mnoho pláží je oceněno Modrou vlajkou, což stojí jistě za zmínku. Islands Beach vás ohromí turistickou vybaveností a příjemnou atmosférou.

Ukořistěte nejlepší ceny apartmánů Dánska

Zaměřte se na Islands Beach, která je pohádkovým rájem a unikátním prázdninovým resortem. Je obklopena horami, lesy a národním parkem. Pokud jste milovníky přírody, nemá cenu dále vybírat. Navštivte také překrásné město Ebeltoft a padněte na kolena před jeho architektonickými skvosty a zajímavostmi.

Rezervujte si letní domy Dánska právě teď a těšte se na slevy! Naplánujte si radovánky pro celou rodinu a vyrazte do nejslavnějších zábavních parků této oblasti. Ree Park – Ebeltoft Safari, Djurs Summerland anebo Aarhaus vás mile pobaví. Je libo slevu na vstupné? Tak už neváhejte a uchopte lákavou nabídku za pačesy!