Pobyt v západním Jutsku, dovolená v Dánsku

Zábava a aktivity v západním Jutsku

Západní Jutsko je dobrým výchozím místem pro skvělé výlety.Jedna z nejznámějších atrakcí Dánska je například LEGOLAND®,Givskud ZOO u Give,rybářské muzeum a také muzeum lodí v Esbjerg. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Dánsku.

Kromě toho můžete v okolí Ringkøbing navštívit rodinný park s rybami,akvarium a rybářské muzeum ve Hvide Sande,golf v Holmsland Klit Golf nebo ptačí rezervaci „Tipperne“ va jihu Ringkøbing Fjordu.

Každý rok se zde pořádá tradiční maraton podél pobřeží Severního moře,cíl je ve měste Hvide .

Kazdý rok se tady pořádají sleďové hody,který milují zejména pak rybáři,ale užívají si ho samozřejmě i ostatní návštěvníci.

Možnosti nákupů

V jižní části Holmsland Klit najdete řadu malých obchůdků s potravinami,ale jenom některé jsou otevřeny celoročně.Větší obchody jsou pak v Hvide Sande ,nebo si můžete vyjet za většími nákupy do Ringkøbing, Holstebro, Herning, Varde a Esbjerg. Již nyní Vám přejeme hezkou dovolenou v Dánsku. Místní zvláštnosti: Tennto region se vyznačuje zejména svým zdrojem a možností rybolovu.Přístav ve Hvide Sande je jedním z největších rybářských přístavů západního Jutska. Najdete zde obrovskýj výběr ryb různých druhů,některé najdete jenom zde v Ringkøbing Fjord.