Rekreační domy v Bjerregård

Ubytování v západním Jutsku, pobyt Dánsko

Parádní dovolená v Dánsku na Bjerregaard

Rekreační domy v Dánsku

Získejte nezapomenutelné zážitky a objednejte si dovolenou v Dánsku. Díky prázdninovým pronájmům NOVASOL máte své štěstí pevně v rukou. Ať už se rozhodnete pro ubytování ve vnitrozemí anebo poblíž pláží, vždy budete spokojeni. Což takhle rekreaci v letních domech Bjerregaard? Čekají na vás dny plné slunce, koupání a skotačení na pláži. Obraťte se na NOVASOL, specialistu na pronájem rekreačních domů Evropy. Pokud toužíte po klidném tempu dovolené, vsaďte na bezpečné Dánsko. Právě zde se nacházejí luxusní vily a ubytování v soukromí vhodné pro rodinné, poznávací i sportovní záměry. Počítejte s velkou dávkou relaxace, kulinářských dobrot, sportovních zážitků a historických magnetů.

Dejte přednost komfortním apartmánům

Západní pobřeží Dánska je pověstné svým pohodovým tempem a přátelskou atmosférou. Pokud řadíte odpočinek na první místo, jste ve správné oblasti. Bjerregaard je zasvěcen čisté přírodě, čerstvému vzduchu, koupání a procházkám po božské krajině. Jen si představte, jak pozorujte západy slunce a vychutnáváte si lahodnou snídani na terase svého letního domu. Odevzdejte se do objetí přírody, která je základem unikátní relaxace. Bjerregaard najdete v Holmsland, 15 kilometrů jižně od města Hvide Sande. Když se zadíváte na východ, spatříte ptačí rezervaci a Tipperne Vaerneengene. Západní blok se nese v duchu písečných pláží Severního moře. Místní krajině nelze odolat. Je plná překvapení a smyslného odpočinku.

Konečně ideální ubytování v soukromí Dánska

Už vás omrzela klasická relaxace u moře? V půvabném Bjerregard se nemusíte mačkat s nikým na pláži. Připravte se na zajištění sportovních a volnočasových aktivit, v čele s mini golfem, tenisovými kurty, jezdeckými stájemi a nakupováním. Jedinečná pláž vás osloví jemným pískem a dunami. Tento prostor snadno využijete k lenošení, opalování, koupání či procházkám po pobřeží. Máte spadeno na adrenalinové sporty? Vyzkoušejte surfování a windsurfing. Hvide Sande je jako stvořené pro rybaření, jízdu na koni či na kole. Těšte se na pláže oceněné Modrou vlajkou, která zajišťuje maximálně bezpečné koupání. Prozkoumejte přírodní povahu krajiny a večer si odpočiňte v komfortních rekreačních chatách Dánska!