Bjerregård – zavítejte na dovolenou do Západního Jutska

Ubytování v západním Jutsku, dovolená v Dánsku

Jste příznivci vodních sportů, koupání a lenošení na pláži? Připravte se na dovolenou v Dánsku a ubytujte se v rekreačních domech Bjerregård. Nenechte si ujít nejlepší nabídky prázdninových pronájmů u Severního moře od NOVASOL. Ať už si chcete užít relaxaci v rodinném, sportovním či romantickém duchu, stojí před vámi velká výzva. Ukořistěte super ceny letních domů, které jsou dokonale vybaveny pro potřeby rodin s malými dětmi, seniorů i mládeže. Určitě neodoláte moderně řešené luxusní vile, která se pyšní unikátním výhledem na moře. V nabídce narazíte na rybářské chaty s krbem, chalupy v nitru přírody i ubytování v soukromí v nadstandardním vybavení.

Pobavte se v prázdninových domech

Vydejte se do nádherné rekreační krajiny Západního Jutska, která se pyšní exkluzivní přírodou, památkami a sportovními aktivitami. Těšte se na písečné pláže, vodní aktivity, kulinářské dobroty, rybaření, cyklistiku i jízdu na koni. Počítejte s dlouhými procházkami kolem Severního moře a pozorování ptactva v rezervaci. Pláže Bjerregård jsou rozlehlé a čisté. Není nutno pochybovat o tom, že patří k nejkrásnějším v Evropě. Milovníci přírody budou nadšeni z velkolepé Bird Sanctuary Tipperne. Pozorování ptáků přináší příjemné chvíle a úžasné zážitky. Podívejte se ke známému fjordu pěšky anebo na kole. Stavějte s dětmi hrady z písku a pouštějte draka.

Vzhůru do letních domů Dánska

Asi 15 kilometrů od půvabné oblasti se rozkládá rybářská vesnice Hvide Sande. V přístavu kotví mnoho plavidel a konají se zde rybí aukce. I zde poznáte písečné duny, vyzkoušíte plavbu v rybářském člunu a ochutnáte dobroty z mořských plodů. Možná vás zaujme surfování, koupání, plážové aktivity a noční život v hospůdkách. Za návštěvu stojí Ringkøbing, maloměsto ležící při západním pobřeží Jutského poloostrova. Potěší zejména turisty prahnoucí po poznání architektonických památek a romantiky. Na první pohled vás upoutají staré uličky z 15. století. Za zmínku stojí i kostel s kuriózní věží postavený roku 1550. Zkoumejte zajímavé perly historie a večer se k sobě přitulte v chalupách Dánska.