Prázdninové domy v Blåvand

Ochutnejte dovolenou v Dánsku v nádherném Blåvand

Dovolená v západním Jutsku, pobyt v Dánsku

Už se vám stýská po žhavém sluníčku, lenošení na pláži, šumění větru a mořských vln? Nenechejte nic náhodě a rezervujte si včas dovolenou v Blåvand od NOVASOL! Vyberte si odborníka v oboru pyšnícího se letitými zkušenosti. Prázdninové domy v západním Jutsku uhranou turisty všech věkových generací. Proč? Moderní vybavení, blízkost k pláži a soukromí na maximum. Umíte si představit něco krásnějšího než ubytování u Severního moře, kde je voda osvěžující a čistá? Pronájem chaty s prostornou terasou, zahradním nábytkem a grilem, to je super místo pro letní rekreaci. Mrkněte na super nabídky prázdninových pronájmů a oddejte se lenošení na písečné pláži, opalování a vodním sportům.

Příjemné ceny chalup se vám zalíbí

Ukořistěte přívětivé rekreační domy Západního Jutska a odpočívejte se svou rodinou, přáteli i zvířecím mazlíčkem jako celebrity. V Blåvand se vám dostane té nejlepší péče. Toto rekreační středisko leží u Severního moře v obci Varde. Ostroh Blåvandshuk je nejzápadnější bod Jutska. Najdete zde i nádherný maják Blåvandshuk Fyr. Tento maják se zvedá 39 metrů nad mořem a nabízí unikátní výhledy na okolí. Všudypřítomné duny jsou rozptýleny všude po krajině. Rekreační letovisko Blåvand vybízí k relaxaci na 40 kilometrech písečných pláží. Lokalita je hojně vyhledávaná rodinami s malými dětmi a milovníky vodních sportů, zejména windsurfingu a surfování.

Ubytování v soukromí Dánska hraje prim

Vydejte se na sever a prozkoumejte přírodní rezervaci Kallesmærsk Hede. Nachází se zde útočiště tažných ptáků. Poblíž najdete také bunkry z Atlantického valu z druhé světové války. Určitě se vám zalíbí husté pokrytí cyklostezek a tras pro pěší turistiku. Procházky mezi písečnými přesypy na pláži patří k největším dominantám lokality. Pokud toužíte vyzkoušet něco nového, vyrazte na ostrov Fano, kde vás upoutá autentická atmosféra městeček a malých vesnic. Výlet do Esbjergu vás nenechá chladnými. Pronajměte si rekreační domy Dánska, kde zažijete dechberoucí odpočinek v nitru přírody. Je libo dovolená s domácím mazlíčkem, podívejte se na pronájmy od NOVASOL označené Pet či Pet friendly.