Dovolená v západním Jutsku

Blåvand – perfektní letní dovolená v Dánsku

Zapomeňte na všechny své starosti a vyrazte na rekreaci plnou zábavy. NOVASOL představuje přepychově zařízené prázdninové pronájmy po celé Evropě! Žhavým tipem jsou chalupy Blåvand, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti Severního moře. Dovolená v Dánsku vám vykouzlí příjemné chvíle s rodinou, přáteli i zvířecím mazlíčkem. Není nic lepšího než se vyletnit na písečné pláži, chytat bronz, koupat se v osvěžujících vlnách moře, skotačit s dětmi a vyzkoušet třeba windsurfing. Pakliže vás láká vůně dálek a nevídané zážitky, rezervujte si stylovou chatu se saunou, vířivkou, krbem, terasou se zahradním nábytkem a grilem. Těšte se na parádní počasí, mořský vzduch a volnočasové aktivity.

Lenošení v letním domě nemá chybu

Pobyt v západním Jutsku, dovolená v Dánsku

Zamiřte do prázdninových pronájmů Blåvand a nechte se unášet nevšedním rytmem dovolené v Západním Jutsku. Počítejte s nekonečnými radostmi na pláži, která se ušní úctyhodnými 40 kilometry. Nebojte se, že se budete mačkat s ostatními turisty, místa je tu pro všechny dost. Stavějte s dětmi hrady s písku, lepší podmínky nenajdete! Udělejte si procházku k Blåvandshuk, který je 39 metrů vysoký. Nabízí skvělé výhledy na krajinu. Blåvand je známým historickým letoviskem, které má unikátní podmínky pro nezapomenutelnou dovolenou. Určitě vás naláká přírodní rezervace, kde spatříte různorodé druhy tažných ptáků a bunkry z druhé světové války.

Odreagujte se v chalupách Dánska

Udělejte si výlet do města Esbjerg, které nabízí kulturní vyžití. Najdete zde nákupní centra, restaurace i muzea. Nesmíme zapomenout na noční život, ten k parádní dovolené bezpodmínečně patří. Náročnější turisté mohou podniknout výpravu, na ostrov Fano. Dopřejte si pohled na impozantní kousky fauny a flory. Severní část padne do noty vášnivým cykloturistům a milovníkům pěší turistiky. Jen si představte, jak relaxujete na písečné pláži, koupete se v Severním moři a provozujete windsurfing. Díky ubytování Dánska od NOVASOL se nabažíte všech nejpopulárnějších prázdninových radovánek. Nastartujte rekreaci v duchu pohodlí, zábavy i dobrodružství a máte zaručeny nezapomenutelné zážitky.