Informace o Bork Havn

Pobyt v západním Jutsku, dovolená v Dánsku

Dovolená v Dánsku

Ringkøbing Fjord – super dovolená v Dánsku

Ještě nemáte jasno, kam za vysněným odpočinkem po Evropě? Vydejte se s NOVASOL na dovolenou do Dánska a ubytujte se v malebných rekreačních domech Ringkøbing Fjord. Západní Jutsko, to je to pravé ořechové pro všechny generace výletníků. Ať už milujete sportovní aktivity ve vodě i na suchu, noční život anebo relaxaci u moře, vždy jste na správném místě. V čem tkví exkluzivita ubytování v soukromí od NOVASOL? Čekejte unikátní pronájmy zasazené do panenské přírody. Myslíte, že by se vám líbila vilka u moře s vlastním bazénem, saunou a vířivkou anebo komfortní chalupa s krbem a božským výhledem na majestátnou krajinu? Přesvědčte se na vlastní kůži!

Hurá do útulných prázdninových domů

Zamiřte do Západního Jutska propleteného přírodními divy, které vás upoutá perfektním přístupem ke koupání, vodním sportům a bouřlivé historii. Ringkøbing Fjord patří k nejvyhledávanějším oblastem turistického ruchu. Severní moře je zde přívětivé pro rodiny s malými dětmi i pro sportovně nadšené jedince. Lokalita kolem Ringkøbing Fjord skýtá cyklostezky dlouhé mnoho kilometrů. Čistou povahu krajiny ocení rovněž milovníci přírody a rybáři. Ať už máte chuť na jízdu na koni či na kole, dlouhé procházky kolem pobřeží, windsurfing, surfování, běh anebo jízdu na kánoe, člunu, je to prima! Pobyt na čerstvém vzduchu prospívá dětem i starším turistům.

Konečně parádní ceny letních domů Dánska!

Samotné město žije ve dne v noci. Upoutá nádherným starodávným kostelem s křtitelnicí. Za zmínku stojí plastika afrického muže s bílou ženou, ideální pláž pro malé děti, cyklistická stezka lesem, prohlídka rybářských chýší, chutné pokrmy z čerstvých ryb, písečné duny a různorodé atrakce pro nejmenší výletníky. Příroda je zde tak rozmanitá a čistá, ryby, ptáci, flora. Ničemu neuniknete. Vše vás pohltí a příjemně pohladí. Stejně jako pohodlí pěkných chalup Dánska rozprostřených po celé oblasti. Pozorujte tep divoké přírody a připravte svým dětem fajn výlety na otevřené moře a další plážové aktivity, třeba i se svým zvířecím mazlíčkem!