Prázdninové domy v Bork Havn

Rodinná dovolená u Severního moře v Dánsku

Prázdninové domy v Dánsku

Snad nikdo nemůže pochybovat o tom, že je dovolená v Bork Havn jízdou nezapomenutelných zážitků. Vyrazte vstříc novým poznatkům do rekreačních domů v západním Jutsku, prožívejte se svou rodinou chvíle klidu a svobody v nedotčené krajině Západního Jutska. Možná už jste slyšeli o koupání v Severním moři a jeho skvělých písečných plážích. Kolem rybářské vesnice se nachází spousta letních domů připravených pro prázdninovou rekreaci různého změření. Tuto oblast si oblíbili sportovci, rodiny s malými dětmi, starší generace turistů i mladí lidé. Oáza klidu a pohody leží na fjordu, který se pyšní klenoty přírody. NOVASOL představuje působivé místo pro strávení dobrodružství.

Ubytujte se v komfortních chalupách u moře

Rybářská obec vás ihned dostane na kolena. Leží přímo na jižním konci fjordu. Cesta k pláži vede pouhých patnáct minut. Koberce písku jsou vhodné pro lenošení, opalování a dětské radovánky. Mnozí zde jezdí za windsurfingem, surfováním, rybařením a koupáním. Věřte, že Západnímu Jutsku prostě neodoláte. Kolem přístavu Bork najdete mnoho obchodů a restaurací, které navodí příjemné chvíle odpočinku. Navíc si pochutnáte na pokrmech z čerstvých ryb a pořídíte si parádní suvenýr na památku. Oblast je prošpikována cyklostezkami a pěknými trasami pro pěší turistiku. Těšte se na výhledy do Tipperne, unikátní ptačí rezervace.

Super ceny apartmánů Dánska

Ubytování v západním Jutsku, pobyt Dánsko

Procházejte se kolem ohromných písečných dun, vyzkoušejte adrenalinové sporty, jako jsou draveflyining, jízda na kajaku, plachtění či kite surfing. Představivosti se meze nekladou. Rodiče malých dětí ocení mírný vstup do moře a bezpečnost letních radostí. Klidně se podívejte do okolních měst Skjern, Tarm anebo Varde. Milovníky přírody uhrane ptačí rezervace Tipperne, která je famózní přírodní lokalitou. Za pěkného počasí spatříte Lyngvig maják. Oddejte se zábavě na Bork Music Festival, kde hrají pop, rock, irskou lidovou hudbu i folk. Tento festival pobaví i malé děti svým doprovodným programem. Chaty v západním Jutsku, to je trefa do černého díky NOVASOL