Dovolená v západním Jutsku, chaty v Dánsku

Bork v Dánsku - relaxace i sport v jednom

Ubytování v Dánsku

Pestrost evropských destinací je magická. Pokud však prahnete po dovolené v Dánsku, doporučujeme odpočinek v Bork, půvabné rybářské vesnici a oblíbeném turistickém resortu na konci jižního fjordu. Obejměte všechny své smysly a vejděte do útulných rekreačních domů Bork, které vás pohladí svým pohodlím a moderním designem. Vyrazte na dovolenou s NOVASOL a rezervujte si rybářskou chatu ležící v bezprostřední blízkosti Severního moře, jež je jako stvořené pro letní radovánky. Vyzkoušejte windsurfing, surfing i plavání v osvěžujících vlnách. Jakmile se uvelebíte ve svém pronájmu, užijete si nádherné výhledy na okolní krajinu, moře i teplo sálající z krbu.

Honem do komfortních chalup

Nahlédněte do pěkné rybářské vesnice a významného centra turistického ruchu Západního Jutska. Jen kousek se nachází ptačí rezervace Tipperne, její návštěva ve vás zanechá okouzlující zážitek. V Bork se koná známý hudební festival, a to každoročně od roku 1979. Bavte se s přáteli, tancujte a nasávejte příjemné chvíle pohody. Podívejte se do Bork Viking Harbour, část Ringkøbing-Skjern. Největší atrakcí vesnice je samozřejmě koupání v Severním moři. Pláže jsou zde písčité s mělkým vstupem do vody, což hraje do noty rodičům malých dětí, neplavcům i starším výletníkům. Určitě vás pobaví surfování, windsurfing, relaxace v klidu přírody a rybaření.

V chatách Dánska je pohodlí zaručeno

Nádherná krajina kolem Bork patří k nejkrásnějším v Západním Jutsku. Zábava pro děti všech věkových kategorií, výlety po moři na lodi, návštěva ptačí rezervace Tipperne, koupání, surfování, rybaření, ale i cyklistika a dlouhé procházky podél majestátného pobřeží hrají prim. Bork Music Festival vás ohromí mnohými žánry, nechybí folk, country, rock, irská lidová hudba i rock. Pěkné písečné pláže jsou situovány severně od přístavu. Najdete zde atrakce pro děti – Heart Association. V přístavišti jsou restaurace a obchody. Pokud bude přívětivé počasí, můžete zpozorovat i Lyngvig maják. Vyrazte s dětmi do přírody, užívejte si čerstvého vzduchu, vodních i suchozemských aktivit a večer si odpočiňte v komfortních chalupách Dánska!