Chaty a chalupy v západním Jutsku

Získejte parádní dovolenou v Západním Jutsku od NOVASOL

Dovolená a ubytování v Dánsku

Chalupy Dánska vás zavedou do ráje

Sháníte ubytování v překrásné krajině pro početnější skupinu osob? Rádi byste uspořádali v Západním Jutsku rodinnou oslavu, svatbu, křtiny anebo jinou významnou událost? Určitě se vám budou hodit vily u moře, které pojmou více výletníků. Samozřejmě jim nechybí vířivá vana, umělé vlnobití, sauna, stůl na billiard, šipky a satelit. Rezervujte si rybářské chaty Dánska a podívejte se do malebné vesnice Hvide Sande. Užívejte si koupání, rybaření, vodních sportů a každoročního festivalu sleďů. Vaše kroky povedou do Ringkøbing. Romantické uličky vedoucí k vodě fjordu, kostel z 15. století, příjemné restaurace a typické budovy vás přátelsky pozdraví. A nezapomeňte, bláznivé okamžiky můžete prožívat v prázdninovém pronájmu i svým psem!

Dovolená v Dánsku

Prahnete po pohodové rodinné dovolené, sportovním pobytu anebo romantické relaxaci? Vyrazte do rekreačních domů Západního Jutska a připravte pro své blízké neuvěřitelnou jízdu majestátnou přírodou. Dovolená v Dánsku patří k nejpopulárnějším, není se čemu divit. Tento evropský stát je jako stvořený pro celoroční rekreaci. Myslíte si, že je pro vás Dánska nezajímavé? Mrkněte na úžasné nabídky prázdninových bytů od NOVASOL a ihned změníte názor. Právě v Západním Jutsku budete obklopeni perlami přírody, poznáte prastaré tradice, ulovíte si rybu, nasajete čistý mořský vzduch a užijete si koupání a vodní sporty v Severním moři.

Relaxujte v komfortních apartmánech

Pokud nemáte peníze na rozdávání, ale přesto toužíte se svou rodinou po nevšední dovolené, rezervujte si chalupy v klasickém standardu. Pakliže se nespokojíte jen tak s něčím, stačí si objednat vily u moře s prostornou terasou a grilem, zahradním nábytkem, saunou a vířivkou. V nabídce naleznete i rybářské chaty vhodné pro chvíle relaxace u moře. Spolehněte se na NOVASOL a pronajměte si útulné pronájmy ještě dnes a ušetříte na vstupném do nejrůznějších zábavních parků, Zoo a muzeí. Určitě vás nadchne Legoland v Billundu anebo Muzeum rybaření a mořeplavby v Esbjergu. Spojte zábavu s poznáním a objevte klenoty Hvide Sande, Varde či Ringkøbing. V Západním Jutsku se rozhodně nudit nebudete!