Prázdninové domy v Henne Strand

Henne Strand – vzrušující dovolená v Dánsku je tady!

Dovolená v západním Jutsku

Máte pocit, že už nezvládáte každodenní starosti a potřebujete relaxační pobyt v Evropě? Přemýšleli jste nad tuzemskými destinacemi, ale raději byste se podívali někam do ciziny? Dovolená v západním Jutsku splní požadavky nejnáročnějšího turisty prahnoucího po nevšedních zážitcích. Rekreační domy v západním Jutsku si vás ihned omotají kolem prstu. 

Vyrazte s NOVASOL na dovolenou do Západního Jutska, které je třešničkou na dortu všech nabízených lokalit. Spolehněte se na výjimečné ubytování, které je pod taktovkou pohody, komfortu a útulnosti. V nabídce naleznete pronájmy pro početnější skupiny výletníků, chaty pro dva v romantickém duchu anebo chalupy v západním Jutsku ideální pro rodiny s malými dětmi.

Vzhůru za pohodlím apartmánů u moře

Ubytování v západním Jutsku, Dánsko

Vsaďte na zkušenosti NOVASOL a rezervujte si chaty v západním Jutsku u moře se saunou či vířivkou. Pokud toužíte po standardu, stačí se mrknout na chaty v Dánsku různých velikostí, které jsou přátelské i pro zvířecí miláčky. Henne Strand leží v Západním Jutsku a slibuje reálnou nepopsatelně krásnou dovolenou u Severního moře v absolutním klidu a soukromí. Rozhodně neodoláte pláži Henne Strand s bílým pískem a velkými dunami. Jen parkovat musíte mimo pláž. V nedalekém Houstup se rozléhá široká a dlouhá písečná pláž obklopená vřesovišti a dunami. Kde jinde relaxovat než v přírodě nabízející nekonečné možnosti letních radostí. Koupání, windsurfing, surfování, stavění hradů z písku i opalování se vám zalíbí.

Zábava v letních domech Dánska je fajn!

Rezervujte si zdejší pronájmy a zahrajte si na blízkém golfové hřišti anebo vyjeďte s dětmi na poníkovi. Rybáři ocení možnosti rybolovu a jistotu maximálních úlovků. Večer si uspořádejte oslavu, grilujte a nechtě děti, ať si hrají na pískovišti a dovádí na houpačkách. Provozujte cykloturistiku a toulejte se po skvěle značených turistických trasách. Objednejte si chalupy Dánska a prozkoumejte celou oblast snů dle svého gusta. Děti budou nadšeny z návštěvy Legolandu v Billundu, kde na ně čeká pravé prázdninové dobrodružství. Za zmínku stojí i výlet do Givskud Zoo! Vstupte do království zvířat z mnoha kontinentů a poznejte šimpanze, hrochy, slony i lvy!