Spanilá jízda Dánskem na pláže Henne Strand

Dovolená v západním Jutsku

Kdo by odolal pohodlným pronájmům od NOVASOL, které jsou posety po mnoha evropských zemích? Určitě se vám zalíbí letní domy Henne Strand, které se nacházejí v jedné z nejkrásnějších částí Západního Jutska. Nečekejte na výhodnější a lákavější nabídky a honem si objednejte dovolenou v Dánsku podle svých představ! Už se vám stýská po sluníčku, koupání a opalování? Oddejte se relaxaci v prázdninových domech od NOVASOL! Komfortní vily u moře vás oslní svou vybaveností. Jsou nabízeny v mnoha cenových relacích, velikostech a standardech. Prahnete po apartmánu v rytmu romantiky s krbem anebo toužíte vyrazit do přírody, kde se tyčí chalupy v typickém stylu? Vše je možné!

Apartmány v duchu moderního vybavení

Dovolená v západním Jutsku, pobyt v Dánsku

Jaká jsou vaše kritéria pro parádní letní dovolenou? Slunce, moře, pláž, sport, noční život, příroda na dosah ruky? V tom případě neodoláte pobavení v prázdninových domech Henne Strand. Ukořistěte neokoukané možnosti ubytování v Západním Jutsku. Všudypřítomné pláže, duny písku, vřesoviště a lesy vás nenechají chladnými. Nebojte se vstoupit do světa sladkého nicnedělání a relaxujte na široké pláži s bělostným pískem. Určitě si oblíbíte vodní sporty, stavění hradů z písku, golfová hřiště, půjčovnu poníka a noční rej v plném proudu. Dovolená v Dánsku splní každičký váš rozmar. Henne Strand je výborným místem pro strávení rodinné, sportovní i romantické rekreace.

Odhalte kouzlo letních domů Dánska

Jakmile budete nabaženi plážového života, vezměte děti do nedalekého legrandu v Billundu anebo se vrhněte za poznáním říše zvířat do Givskud Zoo. Myslete na možné slevy na vstupné, které NOVASOL nabízí! V nedaleké ptačí rezervaci Tipperne se seznámíte s životem tažných ptáků, počítejte s poutavými zážitky a krásnou nedotčenou přírodou. Díky chalupám Dánska budete nablízku unikátním relaxačním i sportovním zážitkům. Mnohé se pyšní saunou, vířivkou a krbem. Naplánujte si rekreaci stylově a nezapomeňte navštívit města Varne a Esbjerg. Ať už vyrazíte pěšky, na kole či autem, vždy se setkáte s mnoha příjemnými poznatky. Zajděte si na skvělou večeři do rybářské restaurace a večer si odpočiňte v útulné chatě.