search

Dovolená v Houstrup

Henne Strand – impozantní Dánsko vás vítá na dovolené v Houstrup

Dovolená v západním Jutsku

Nekompromisní rekreace v zemích Evropy? Honem se podívejte na exkluzivní nabídky letních domů v západním Jutsku od NOVASOL a využijte báječné slevy, bonusy a zvýhodněné vstupné do nejrůznějších atrakcí. Dovolená v západním Jutsku přináší nesčetné množství kulturních, relaxačních, sportovních i romantických zážitků pro všechny věkové generace výletníků. Ubytování Houstrup není výjimkou! Je libo luxusní vila na pláži Severního moře s výhledem na božské okolí? To vše a ještě mnohem více poznáte v pronájmech od NOVASOL! Není to sen! Odpočinek v soukromí, kde vás nikdo neruší, to je prim. Vodní sporty, koupání, opalování a lenošení na dlouhých písečných plážích, to je trefa do černého!

Ukořistěte super ceny apartmánů ještě dnes!

Ubytování v Henne Strand, chaty západní Jutsko, pobyt Dánsko

Vyrazte s dětmi na dovolenou do Houstrup, rekreační oblasti nabité skvělými podmínkami pro letní radosti. Všude kams e podíváte, spatříte duny a přesypy z písku. Dokonalou přírodu Západního Jutska poznáte pěšky, na kole anebo ze hřbetu koně. Vašim představám se meze nekladou. Pronájem chalupy v západním Jutsku od NOVASOL, to je vždy spokojenost ve všech směrech. Relaxujte na široké pláži v Houstrup, která vybízí ke koupání i vodním aktivitám. Okolní krajina posetá dunami a vřesovišti je ideální k procházkám a cyklistice. Jen pár kilometrů od letoviska najdete město Henne, kde se setkáte s ukázkami starých řemesel, jako je sklo. Chvíle pohody okusíte v kavárnách a stylových restauracích.

Pohodlí rybářských chalup Dánska máte na dosah

Líbila by se vám malá chatička pro chvíle romantiky anebo toužíte po velké chalupě, která pojme více než 10 osob? V nabídkách od NOVASOL se shledáte s mnoha možnostmi dle vašich představ. Opalujte se na prostorné pláži, vychutnávejte si západy slunce a vyrazte za zábavou. Všechny pronájmy se nacházejí poblíž koupání a dalších oblíbených prázdninových aktivit. Městečko Houstrup najdete u plantáže Blåbjerg u chráněné krajinné oblasti dun a vřesovišť. Kousek od resortu jsou golfová hřiště, jezera vhodná k rybaření a bělostné pláže země. Rozprostírá se také vedle Nr. Nebel. Díky pronájmu Prázdninového domu Dánska v sobě najdete novou energii, která je tak potřebná do náročných pracovních dní.