search

Pronájem domů a bytů v Houvig

Houvig – příjemná dovolená v Søndervig v Dánsku

Mrkněte na fenomenální nabídky rekreačních pronájmů Evropy od NOVASOL a máte před sebou úchvatnou dovolenou v Dánsku za příznivé ceny! Můžete se těšit na velké množství bonusů, slev a dárečků! To platí rovněž pro letní domy Houvig zasazené kolem písečných pláží a dalších tajů jedinečné dánské přírody.

Už nemusíte snít o perfektní rodinné dovolené! Stačí si vybrat jeden z mnoha pronájmů od NOVASOL! Ať už se chystáte spíše sportovat, lenošit anebo ochutnat báječné dobroty z čerstvých ryb, máte jistotu spokojenosti. Oddejte se radovánkám, které nabízí Severní moře! Surfujte, koupejte se, stavějte hrady z písku anebo provozujte windsurfing.

Parádní chalupy s božským výhledem

Sbalte kufry a navštivte překrásné Houvig v Søndervig! Dovolená v Dánsku je tak pestrá jako malířova paleta. Není divu, že tento drahokam patří mezi populární střediska cestovního ruchu. Pouštějte s dětmi draky ve větru, pozorujte létající houfy ptáků a procházejte se po koberci s jemným pískem. Sedněte na jízdní kolo anebo zmapujte celou oblast pěšky.

Nejlepším společníkem v Houvig je majestátná příroda, osvěžující vlny Severního moře a pochoutky v rybářských hospůdkách. Děti si ihned zamilují pláž, která je vlídná k jejich skotačení. Její nedílnou součástí jsou nádherné duny. Koupání ve Stadil Fjord přináší pocit bezpečí a velkých příležitostí ohledně vodních sportů.

Přívětivé ubytování v soukromí Dánska má šmrnc

Zachumlejte se do blaha letních domů u pláže a relaxujte na prostorné terase se zahradním nábytkem. Jakmile vás omrzí malebné Houvig, vydejte se zkoumat německá opevnění z 2. světové války. Zamiřte na nákupy a za památkami do starobylého městečka Ringoebing. Usaďte se v příjemné kavárně, prohlédněte si zdejší kostel s křtitelnicí.

Pokud prožíváte dechberoucí rodinnou dovolenou, zpestřete ji ještě výlety do Legolandu v Billundu anebo Givskud Zoo. Děti budou naprosto nadšené a vy také, když uslyšíte, že jsou pro vás připraveny slevy na vstupy od NOVASOL! Uvelebte se v útulných chalupách Dánska a relaxujte se svými kamarády tak jako nikdy předtím.