Prázdninové domy v Jegum Ferieland

Prvotřídní rodinná dovolená v Dánsku – Jegum Ferieland

Dovolená v západním Jutsku

Už jste přemýšleli o nepopsatelně povedené rekreaci v Evropě? Stále se nemůžete rozhodnout, kam vyrazit? Poradíme vám. Ukořistěte perfektní ubytování v soukromí Jegum Ferieland a zajistěte si parádní dovolenou v Dánsku od NOVASOL! Vkročte do světa vznešené přírody, bláznivých volnočasových aktivit a poznání historie. Exkluzivní nabídky prázdninových pronájmů od NOVASOL nesmíte minout! Budete jako v pohádce! Ať si zvolíte chalupu s výhledem na božskou přírodu, vilu u moře s moderním vybavením anebo apartmán pro dva, vždy budete jako v bavlnce. Zahrňte svou rodinu přepychem a neváhejte si rezervovat letní domy ještě dnes!

Vzhůru za prima ubytováním v soukromí

Západní pobřeží je rájem dovolených díky koupání a vodním sportům v Severním moři. Jistě vás polapí i odpočinkové rybaření, opalování, stavění hradů z písku, cyklistika a potápění. Jegum Ferieland je královstvím prázdninových radovánek pro děti i dospělé. Máte chuť na romantiku ve dvou anebo hledáte místo pro dovádění svých dětí? Vždy je vše prima. Je libo výlet kolem Jegum Ferieland? Možná byste se měli zaměřit na Legoland Billund, Givskud Zoo či námořní muzeum v Esbjergu. Samotné městečko je labyrintem historických klenotů, kulturních akcí a pohodových kaváren či restaurací. Dámy ocení nakupování a wellness programy. Děti zaveďte na zdejší zábavné hřiště se skákacím hradem a jinými radovánkami.

Honem za komfortem letních domů v západním Jutsku, pobyt v Dánsku

Ubytujte se v chatové lokalitě mezi Blåbjerg a Oksbøl, kde jsou na dosah ruky dechberoucí pláže. V první řadě se musíte vydat na Henne Strand, pláž s bílým pískem a s dunami. Vejers Strand je široká a posetá dunami.Graerup Strand se pyšní bílým pískem a přátelskou atmosférou. Všechny zmiňované pláže mají úžasné podmínky pro koupání i vodní sporty. Rezervujte si chalupy Dánska včas a rázem se ocitnete na nejbližší pláží Børsmose anebo Skallingen, Blåvand, Vejers, Grærup a Henne Strand. Prázdninové domy jsou ponořeny do panoramatu přírody a přinášejí nezapomenutelné zážitky pro všechny generace. Neváhejte a spolehněte se na více než 40leté zkušenosti NOVASOL!