Ubytování v Jegum Ferieland

Jegum Ferieland – vyrazte na dovolenou do Dánska jen s NOVASOL

Dovolená v západním Jutsku

Naskočte do rozjetého vlaku pohody, poznání a zábavy ve dne v noci. Přejete si extra rodinnou rekreaci, romantický pobyt či sportovní odpočinek v jedné z mnoha evropských zemí? Dopřejte si dovolenou v Dánsku a vykročte správným směrem. NOVASOL představuje letní domy Jegum Ferieland, které vás dostanou na kolena. Otevřete se novým možnostem ubytování v soukromí a podívejte se na ochutnávku od NOVASOL. Rekreační chaty se nacházejí přímo u moře. Populární letoviska cestovního ruchu vám budou ležet u nohou. Grilujte s přáteli na velké terase se zahradním nábytkem, okuste romantiku u krbu s partnerem a vyrazte s dětmi na přilehlé pláže.

Pohodlí chalup nemá chybu

Dovolená v západním Jutsku, chaty v Dánsku

Ponořte se do divukrásné přírody Západního Jutska a naplánujte si relaxaci u Severního moře dle svých představ. V Jegum Ferieland se dočkáte komfortního ubytování. Coby kamenem dohodil, najdete písečné pláže Henne Strand, Vejer či Blåvand. Tato lokalita je oblíbená rodinami s malými dětmi, protože mají po ruce spoustu prázdninových atrakcí. V létě je k dispozici obchod s potravinami a samozřejmě Jegums Playland, kde se rozprostírá skákací hrad, tenis, fotbal i minigolf. Zavítejte do Jegum Ferieland a skočte do světa zábavy! Nejmenší výletníky potěší návštěva Givskud Zoo a zběsilá jízda v Legoland Billund. Tyto radovánky ocení i dospělí a vrátí se do dětských let.

Obklopte se luxusem chat Dánska

windsurfing a stavění hradů z písku. Vášniví sportovci budou nadšeni z golfových hřišť, cyklistických stezek a tras pro pěší turistiku. Samozřejmě se zde nacházejí unikátní příležitosti pro rybolov. Starobylé tržní město Jegum přeje poznání architektury. Díky rekreačním domům Dánska budete nablízku smyslné pohodě a wellness programům. Léto se nese ve znamení festivalů, koncertů a nočního reje. Návštěva restaurací, živá hudba, kulturní vyžití i nedaleké Waddenzee, to je dech uhrančivé dovolené. Poznejte sílu Vikingů i královských rodů a vdechněte svému pobytu nezaměnitelný podtext.