search

Pronájem domů a chaty v Klegod

Søndervig - půvabná dovolená v Dánsku

Žádáte od své evropské rekreace maximální potěšení? Vyberte si z mnoha nabídek od NOVASOL a připravte se na bezstarostnou jízdu protkanou dechberoucími zážitky. Nejinak tomu není ani na dovolené v Dánsku, kde je příroda tak nezaměnitelná jako tep radovánek. V luxusních vilách u moře Klegod si přijdou na své malí i velcí výletníci.

Podívejte se na své možnosti, které jsou s NOVASOL doslova nekonečné. Vstupte do komfortních letních domů a podrážděte všechny své smysly. Objednejte si nádhernou chalupu u Severního moře, koupejte se a stavějte s dětmi hrady z písku. Je libo závan přírody? Což takhle chata s krbem, grilem, ohništěm a prostornou terasou u lesa?

Obklopte se štěstím v chalupách s výhledem na moře

Nenechte nic náhodě a vyplujte vstříc novým zkušenostem, wellness pohodě i sportovnímu dobrodružství. Plán dne je jednoznačný. Windsurfing, rybaření, koupání, plachtění, procházky kolem písečných dun a pozorování všemocné přírody. Večer končí v pěkné hospůdce při večeři z čerstvých ryb.

Začněte konečně relaxovat a vyrazte do Søndervig! Tento přímořský resort pobaví a zajistí celoroční aktivity. Setkáte se zde se starými řemesly, restauracemi, dětskými hřišti, Beach Bowl Center i cyklostezkami. Nebojte se experimentovat a zapomeňte chvíli na své strasti! Odhalte perly přírody pěšky, při jízdě na kole či na koni. Klidné chvíle nabízí městečko Klegod!

Oslavte své volno v chatách Dánska

Jistě se vám zalíbí nekonečná záplava písečného koberce u oblíbených letovisek Klegod  či Nr. Lyngvig. Vzdalte se a užívejte si klidné chvíle v objetí rodiny či partnera. Celá krása se rozléhá u Holmsland duny. Připravte si dobrou náladu, jízdní kolo a chuť poznávat přírodní skvosty v blízké ptačí rezervaci Tipperne.

Pronajměte si hezké prázdninové domy Dánska a strávíte pobyt na čerstvém vzduchu. Máte spadeno na koupání a lenošení na pláži? Vyrazte třeba do Søndervig, Houvig anebo Vrist, Vejbly či Husby, nikdy nešlápnete vedle. Při cestě zpátky můžete navštívit Legoland v Billundu anebo Givskud Zoo, to vše jen s NOVASOL a slevami na vstupné!