Prázdninové domy v západním Jutsku

Impozantní rodinná dovolená v Západním Jutsku

Honem za romantikou rybářských chat

Vybrat dokonalou evropskou rekreaci může být oříšek. Proč se trápit a vyhledávat celé noci uspokojující lokalitu, když existuje pestrá nabídka rekreačních domů od NOVASOL. Přijměte pozvánku na dovolenou do Dánska, kde je příroda rozmanitá stejně jako volnočasové aktivity. Rezervujte si komfortní chalupy Západního Jutska a nastartujte správným směrem! Je naprosto jasné, že má každý turista jiný vkus a touží po rozdílném ubytování, rodiny s malými dětmi upřednostňují moderně vybavené chaty, starší generace si potrpí na luxus, mladé páry touží po úžasném výhledu na krajinu a aktivně založení výletníci potřebují mít v blízkosti velkolepé možnosti sportovních činností ve vodě i na suchu.

Dovolená v Dánsku

Ať už se nacházíte na jihu anebo severu Západního Jutska, vždy si najdete své oblíbené místečko. Na první pohled vás uhranou města Esbjerg, Varde, Hvide Sande anebo Ringkøbing. Zde se nabažíte kulturních akcí, historických drahokamů, kulinářských specialit, ale také nočního života. Klidně si zahrajte ve středu města golf anebo si ulovte v přístavu večeři – lahodnou rybu. Rodiny s malými dětmi cestují do Západního Jutska za čerstvým mořským vzduchem a koupáním. Široké a dlouhé písečné pláže patří k nejprestižnějším v Evropě. Severní moře skrývá mnoho panoramatických zážitků, to platí hlavně pro jedinečnou přírodní oblasti Wadden Sea. Jakmile vstoupíte do světa nezkrotné fauny a flory, budete se sem stále vracet.

Konečně příjemné ceny ubytování Dánska

Dovolená ubytování v Západním Jutsku

Pokud si myslíte, že je dovolená v Západním Jutsku jen o lenošení na písečné pláži, jste na omylu. Procházky kolem dun a vřesovišť a malebných zátok vás dostanou na kolena, ale děti už se určitě nemohou dočkat návštěvy zábavních parků. Legrand v Billundu a Muzeum rybaření a mořeplavby v Esbjergu patří k povinným atrakcím. Mrkněte na web NOVASOL a zjistěte svou slevu na vstupné do zábavních parků a jiných atrakcí. Chaty a chalupy Dánska se nacházejí i blízko Blåvand, kde se mohou těšit rybáři na životní úlovky. V tomto městě si zahrajete golf, zajdete na výborný oběd, navštívíte bunkry z 2. Světové války a kostel Aal z vyzdobený malovanými freskami.