Prázdninové domy v Søndervig

Dovolená v Dánsku plná dobrodružství

Prázdninové domy v Dánsku

Máte spadeno na energickou evropskou rekreaci? Mrkněte na pestrou paletu prázdninových pronájmů od NOVASOL! Najdete mezi nimi určitě svého favorita! Dovolená v Dánsku, to je pohlazení pro duši i tělo! Nejkrásnější chalupy Søndervig mohou být za příjemné ceny jen vaše! Nečekejte na lepší varianty a chytněte štěstí za pačesy! Znáte lepší relaxaci než na dovolené v Dánsku? Jen si představte, jak pozorujete hejna tažných ptáků nad obzorem, touláte se magickou krajinou písečných dun či lesů. Večer oceníte pohodlí apartmánů v moderním vybavení, kterým nechybí pračka, kuchyňka, velká koupelna s vířivkou, velkolepá ložnice, krb a prostorná terasa s grilem.

Rekreační domy pro všechny generace

Ubytování v západním Jutsku, pobyt Dánsko

Vejděte do světa nových poznatků a vyrazte do Søndervig, jedinečné přímořské oblasti západního pobřeží. Čekají na vás dlouhé písečné pláže, duny, vodní i suchozemské sporty, noční rej, wellness aktivity, dětské atrakce i kulturní památky, které k této lokalitě neodmyslitelně náleží. Cyklistika, tenis, golf, sportovní parky pro děti i dospělé, hurá za relaxačním pohybem! Překrásné Søndervig je populární hlavně v letních měsících, kdy je k dispozici koupání a vodní sporty. Všudypřítomné písečné pláže s dunami tvoří klíčové lákadlo oblasti. Některé pláže jsou vhodné pro malé děti, protože slibují mírný vstup do vody. Další ocení milovníci windsurfingu, surfování a jiných adrenalinových sportů, všem jsou dveře otevřené!

Prima ceny letních domů Dánska!

Udělejte si výlet na Abelines Farm, Adventure Parku, Bork Viking Harbour anebo prozkoumejte úžasnou ptačí rezervaci Tipperne. Za zmínku stojí famózní město Ringkoebing s historickými drahokamy, malebnými uličkami, příjemnými kavárnami, rybářskými tavernami, obchůdky. Nezapomeňte na dokonalé možnosti koupání v Severním moři! Jakmile se nabažíte plážových radovánek s dětmi a budete zcela uchváceni zdejší přírodou, ulehněte do pohodlné postele svého rekreačního domu Dánska! Pokud se vám ještě nechce spát, nabijte se nočním životem v útulných kavárnách, nočních barech, na diskotékách anebo u půllitru piva v hospůdkách s živou muzikou!