Odpočinková dovolená v dánské oblasti Søndervig nemá chybu!

Dovolená v Dánsku

Už jste slyšeli o dechberoucích písečných plážích Severního moře? Vykročte na dovolenou do Dánska a propadněte kráse nedotčené přírody. Díky rekreačním domům Søndervig naberete nový dech. Děti ocení nekonečně dlouhý písečný koberec, dámy unikátní pláže vhodné pro opalování, pánové relaxační rybaření a starší výletníci příjemné kavárny. Vstupte do krajiny snů rozkládající se na západním pobřeží Dánska. Co na vás čeká? Osvěžující mořské vlny, písečné duny, slunce v zádech, volnočasové aktivity, noční rej v plném proudu a samozřejmě pohodlí vil u moře. Nenechejte si ujít exkluzivní nabídky pronájmů od NOVASOL, kterým prostě neodoláte.

Vzhůru do komfortních apartmánů

Západní Jutsko je populární dovolenkovou destinací. Nejkrásnější chvíle lze prožít v období školních prázdnin, ale i jindy během roku. V Søndervig máte jistotu pěkné povahy letního počasí, atrakcí pro děti, hudebních akcí, stylových restaurací, rybářských hospůdek, kaváren, obchodů, ale hlavně skvělého koupání v Severním moři. Vstupní brána do Severního moře, Søndervig, vás zaujme nejen plážovými radostmi a vodními sporty v čele s windsurfingem, surfováním, koupáním anebo rybařením. Vyzkoušejte cyklistiku, Segway, jízdu na koni, tenis, golf anebo zavítejte na bleší trhy a bowling. Děti si oblíbí aquapark s tobogány, vířivkou, vodopádem a bazénkem pro nejmenší.

Příjemné chaty Dánska přejí romantice

Pobyt v západním Jutsku, dovolená a pobyt v Dánsku

Jakmile padne tma, začíná noční život ve velkém stylu. Zaručeně se pobavíte v restauracích, barech a útulných hospůdkách. Klidně navštivte párty, kde můžete tančit a skotačit až do bílého rána. Venkovní salonky, bary, tepající hudba, skvělé koktaily a závan mořského vzduchu nemají chybu. Milovníci piva se mohou vydat do hospůdek, kde zažijí přátelskou atmosféru a živou muziku. Rodinná dovolená s dětmi nesmí postrádat zajímavé výlety. Vyrazte do lesního parku Wow, Bork Viking Harbour, Abelines Farm, mlýna Bundsbaek, ptačí rezervace Tipperne anebo nádherného města Ringkoebing. Letní domy Dánska jsou jako stvořené pro prázdninové dobrodružství, romantickou rekreaci anebo sportovní pobyt s dětmi a jejich zvířecími mazlíčky.