Ubytování v západním Jutsku

Západní Jutsko - dovolená v dánském ráji na zemi

V apartmánech najdete klid a soukromí

Věděli jste, že je dovolená v Dánsku třešničkou na dortu? Proč zavítat do tohoto evropského státu s NOVASOL? Právě zde se nacházejí rekreační domy Západního Jutska, které je prostě neodolatelné ve všech směrech. Všude na vás čekají písečné pláže, duny, vřesoviště, unikátní druhy ptactva, četné vodní sporty a koupání v Severním moři! Vyhledejte si super rybářské chaty a prožívejte chvíle zaslouženého odpočinku v panensky čisté přírodě. Určitě vás osloví jeden z mnoha pronájmů od NOVASOL. Ať už se spokojíte se standardním vybavením anebo hledáte luxusní ubytování pro početnější skupinu výletníků, vždy vám bude na sto procent vyhověno.

Dovolená a pobyt v Dánsku

V Západním Jutsku se setkáte s nedotčenou tváří přírody. Všudypřítomné duny, návětrné pláže, vřesoviště, úžiny, zátoky a plantáže, to je poznávací znamení této oblasti. Pobřeží je tvarováno Severním mořem a najdete v něm nepřeberné množství zátok, úžin a vpustí překrásné Limfjorden. Výlet po moři, to je žhavý tip na výlet! Dechberoucímu Wadden Sea jen těžko uniknete. Západní Jutsko nabízí domov rozmanitým druhům ptáků, jiné fauně a floře. Není divu, že je tato lokalita zapsána na seznam světového dědictví UNESCO jako Národní park wattové moře. Divoké pláže jsou jako stvořené pro koupání, vodní sporty, suchozemské aktivity, jízdu na kole, cyklistiku i dlouhé procházky.

Oddejte se komfortu v letních domech Dánska

Dejte průchod své radosti a kochejte se z neobyčejně krásné krajiny Západního Jutska, kde jakoby se zastavil čas. Možná se vám stane, že se budete koupat na písečné pláži sami! Ochutnejte plody moře, navštivte galerie, majáky a další tiché pozorovatele minulosti. Nejvíce vás osloví pohled na písečné přesypy a duny, které jsou ukazatelem celé krajiny. Volné chvíle zasvěťte rybaření, vodním sportům i ochutnávce kulinářských specialit. Děti se budou radovat s hustého pokrytí hřišť, zábavních parků, Jutland´s aquarium anebo JyllandsAkvariet. Nesmíte minout Legoland v Billundu i Muzeum rybářství a mořeplavby v Esbjergu. Rezervujte si Chaty a chalupy Dánska a prozkoumejte středověké památky, poznejte zdejší tradice a zúčastněte se zajímavých festivalů.