Pronájem domů a chaty ve Vejers

Vejers – relaxační dovolená v Dánsku na jedničku

Rádi byste své rodině naplánovali ideální rekreaci v Evropě? Už jste přemýšleli o dovolené v Dánsku od NOVASOL? Podívejte se bohatou nabídku rekreačních domů Vejers a už si nebudete lámat hlavu s tím, jak zabavit své nejmilejší. Slunce, moře, pláž, čerstvý vzduch a panenská příroda, takováto nabídka se prostě neodmítá!

Rozhodněte se pro ubytování v jednom z nejstarších přímořských letovisek západního pobřeží Dánska. Půvaby divukrásné oblasti ihned zpozorujete. Nic není lepšího než písečné duny, koupání v Severním moři, putování po rozmanité přírodě a vodní sporty všeho druhu. Letní domy v této oblasti mají šťávu, prožijete zde dokonalý pobyt!

Super dovolená v našich chalupách

Přátelský resort se dělí na dvě úžasné části. Pouštění draka, koupání, vodní sporty a nenáročné procházky, to je pravé ořechové pobavení. Za majestátnými dunami spatříte městečko Vejers s obchůdky, restauracemi a kavárnami. Jižní i severní pláže s dunami jsou široké. Pláž Graerup zahrnuje přívětivou lokalitu s bílým pískem.

Poblíž Vejers leží také pěkná pláž Mosevra, nedaleko Ho Bay. V okolí se nachází spousta historických klenotů a různorodého vyžití. Ať už zvolíte relaxaci na jakékoliv pláži, vždy si luxusně odpočinete a zasvětíte své volno vodním sportům, pouštění draka anebo stavění hradů z písku. Oddejte se letním radovánkám, které patří k pohodové dovolené.

Ukořistěte parádní apartmány Dánska!

Tipy na výlety po okolí? V Jutsku se nabažíte atrakcí Legolandu v Billundu, kde si vyhrají především děti. To platí i pro Safari Park s mnoha druhy zvířat z různých kontinentů. Všechny generace potěší prohlídka Námořního muzea v Esbjergu a výhodné nakupování a noční život ve Vejers a Sjelborg. Úžasný zážitek slibuje výlet po Waddenzee, mořské akvárium vás nezklame.

Pokud máte chuť na další výlety, rozhodněte pro Sjelborg ležící severně od Esbjergu. Nabažíte se dominant přírody, sportovních aktivit i wellness činností. Díky prázdninovým domům Dánsku budete nablízku všem prima radostem. Uvelebte se v útulné chalupě s krbem, velkou terasou se zahradním nábytkem a relaxujte jako celebrity.