Atrakce ve Vejlby Klit

Rekreační domy v západním Jutsku, pobyt v Dánsku

Super rodinná dovolená v Dánsku je tady!

Ubytování, chaty a chalupy v Dánsku

Pokud se můžete na něco v životě spolehnout, pak je to dovolená v Dánsku pod taktovkou NOVASOL. Vždy jsou pro vás připraveny excelentní nabídky rekreačních domů Vejbly Klit a Stadil Fjord! Pokud byste měli málo dobrodružství, počítejte s koupáním, vodními sporty všeho druhu, cykloturistikou, dětskými zábavnými parky. Nechte se unášet libými tóny dánské dovolené. Náhle se před vámi rozprostře všemocná příroda kolem Severního moře, která vás pohladí po duši. Ubytujte se v pěkně řešených chalupách s výhledem na písečné duny anebo se uvelebte ve vilách s vlastním bazénem, saunou, vířivkou, krbem a nádhernou terasou.

Unikátní letní domy jsou právě v kurzu!

Odhalte dobrodružnou a přitom relaxační tvář Jutska. Vydejte se za dunami Holmsland do regionu Ringkoebing a nasávejte pravou atmosféru dovolené. V přímořském resortu Soendervig se budete bavit po celý rok, obzvláště pak v letních dnech. Poznáte sílu lidového umění, oceníte milé kavárny, restaurace a hlavně divukrásné písečné pláže.

Obrovskou inspirací pro náročné pracovní dny vám bude Vejbly Klit/ Stadil Fjord. Nepopsatelně krásná místa písečného koberce se před vámi rozvinou během pár chvil. Koupání, windsurfing, rybaření, surfing, jízda na kánoe či kajaku anebo suchozemské aktivity v podobě cyklistiky, jízdy na kole či adrenalinové sporty, to je výsada této lokality.

Obdivujte komfort apartmánů Dánska

Projeďte veškerou krásu Stadil Fjordu na kole anebo vše zdolejte pěšky. Potkáte úžasné kontrasty přírody, unikátní druhy fauny a flory, narazíte na majáky, rekreační letoviska s wellness službami a mohutnými atrakcemi pro děti. Nejvíce vám padne do oka Klegod a Nr. Lydgvig. Písečné pláže s dunami, lesy a výhledy na Severní moře. Jakmile se vám zasteskne po městském tepu života a nočním reji, přibližte si drahokamy Ringkoebing. Spatříte honosný kostel s křtitelnicí, kuriózní sochu, ochutnáte dobroty z čerstvých ryb a skočíte do víru noční zábavy. Prozkoumejte malebné rybářské vesničky a večer si odpočiňte v útulných prázdninových domech Dánska!