Dovolená pod slunečníkem ve Vejlby

Každý člověk touží po dokonalém odpočinku. Někdo prahne po vyhřátém písku, jiný miluje přírodu. Což takhle spojit příjemné koupání a divy přírody? Vyzkoušejte dovolenou ve Vejlby a rezervujte si překrásné rekreační chaty přímo s výhledem na božské Severní moře.

Pláž Vejlby disponuje abnormální šířkou, a proto se na ni nebudete mačkat s dalšími návštěvníky. Najdete zde dostatek místa pro své kamarády, rodinu i kolegy. Pouhých 200 metrů od pláže se nacházejí toalety, kavárna a supermarket. Tento požadavek je důležitý a je splněn na výbornou.

Speciální ceny apartmánů

Krásy a sílu Severního moře poznají turisté, kteří si objednali rekreační chaty v plném vybavení. Pronájmy, které se rovnají vysokému komfortu a požitku z dovolené se nacházejí právě ve Vejlby a jejím okolí. Divokost pobřeží vybízí k paragleidingu, surfingu a rybaření.

Odreagovat se můžete ve městě Lemvig ležícím asi 10 kilometrů od Vejlby. Potěšíte se pamětihodnostmi, ksotely, muzei, ale i útulnými restauracemi, nákupy v obchodech i na trzích. Děti a mládež ocení sportovní a kulturní resort s bazénem.

Konečně soukromí v chatách Dánska

V rekreačním srdci Severního moře, na plážích Ferring, si zaplavete, zalovíte ryby, vydáte se na výletem pěšky či na kole. Široké pláže jsou v přední straně posazeny na skále. Libuje si zde paragleiding a létání s modelem letadla. Nemluvě o přepychových výhledech na moře.

Vzdálenejší výlet slibuje Trans, krajina lesů a jezer. Právě zde je 5 kilometrů dlouhá pláž. Kolem jsou lesy a vřesoviště. Typická příroda , větrnost a duny, zde nechybí. Prohlédněte si rekreační chaty Dánska on-line a vybírejte z desítek noblesních pronájmů. Jeďte na dovolenou plnou nových zkušeností!