Pláže v okolí Vejlby

Rekreační domy v západním Jutsku, pobyt v Dánsku

Krajina jako malovaná je vám plně k dispozici na dovolené v Dánsku. Jen si představte bažiny, mokřady, jezera, písečné duny jako na Sahaře a cenné ptačí království. K tomu připojte luxusní rekreační chaty v Dánsku a čisté pláže. Výsledek je více než lákavý. Zavítejte do Sondervigu a těšte se na prima koupání hlavně pro děti. Písečná pláž s místy vyskytujícími se kameny a dunami se stane kouzelným místem pro letní radovánky. Není dovoleno na ní vjíždět autem. Dospělí a děti si užijí na tenisových kurtech, bowlingu, v aquaparku a obchodních centrech na nákupech.

Rozmanité ubytování v soukromí potěší

Opravdu senzační podmínky pro koupání a vodní aktivity nabízí pláž Nr. Lyngvig. Rozlehlá pláž s kamínky a velkými písečnými dunami upoutá všechny generace. Ani zde není dovoleno řídit auto. Pláž Houvig v kamenném typu, kde je přísný zákaz jezdit vozem osloví svou zajímavou scenérií. Co si od ubytování v Dánsku přát víc? Nezklamou vás ani pláže Vrist, Vejlby, Vederso Dune ani Husby. Koberce písečného prachu, na nichž se můžete v létě vyhřívat, procházet a pozorovat západ slunce jsou dominantami této divukrásné oblasti. Získejte odvahu a surfujte ve vlnách plných síly.

Rezervujte si apartmány Dánska za bezvadné ceny

Dostaňte se na kobylku windsurfingu, vyzkoušejte paragliding a s dětmi relaxujte při stavění hradů z písku a pouštění draků. Nemáte už více pochyb o rekreaci na pobřeží Severního moře? Rozmazlujte se v příjemných pronájmech nedaleko písečných pláží a dun. Není divu, že je krajina ve Vejbly vždy poseta rekreačními domy v Dánsku, a proto také turisty milována. Vezměte to letos s jiného konce a vrhněte se za koupáním na zcela opačnou stranu. Jižní destinace už znáte, teď je čas vyrazit na sever!