search

Dovolená v Egyptě

Proč jet na dovolenou do Egypta?

Pyramidy, Rudé moře a teplo i v zimě

Milovníky sluníčka, koupání, historie, divukrásných památek a přírody okouzlí pobyt v jednom z nejkrásnějších států Afriky, Egyptské arabské republice. Na sto procent si užijete pohostinnost místních obyvatel, relaxaci u Rudého moře a gastronomické pochoutky. Pokud prahnete po jedinečných zážitcích, objednejte si apartmány a rekreační domy v Egyptě od NOVASOL za příjemné ceny. Můžete vybírat z ubytování s výhledem na moře a bazénem. Letní dovolená v Egyptě oslní vilami i penthousy v populárních destinacích u Rudého moře, na poloostrově Sinaj a na severním pobřeží u Středozemního moře. Jakmile dáte přednost letním domům, jako jsou Sentido Orient Dream Resort, Rivoli Spa a Wellness, Sahl Hasheesh na Rudém moři, Montazah na plážích Sharm El Sheikh, Mountain View Resort na severním pobřeží, Resort „Domina Coral Bay“ na Rudém moři anebo v lázeňském a wellness centru v Paradise Village, budete nadšeni z komfortního vybavení a dalších služeb cestovního ruchu.

Dovolená v Egyptě
Dovolená v Egyptě

Co čekat od dovolené v Egyptě?

Snad každý si hned vybaví starověké egyptské památky, Rudé moře a řeku Nil. Ke klíčovým dominantám patří pyramidy a Velká sfinga v Gíze, chrám Abú Simbel u Asúnu, Karnacký chrámový komplex a Údolí králů u Luxoru. Hlavní město Káhira přitahuje Egyptským muzeem a mešitou Muhammada Alího. Kroky turistů vedou na dovolenou do Egypta k Rudému moři, které je jako stvořené pro koupání, vodní sporty všeho druhu, potápění a šnorchlování. V letoviscích Hurghada, Sharm El Sheikh a Taba se vám dostane té nejlepší péče. Díky servisní kanceláří NOVASOL se budete cítit jako v bavlnce. Veškeré chaty Egypta byly osobně navštíveny, proto se nemusíte obávat nepříjemností. Lze doporučit vlastní transferovou službu, jež vás vyzvedne z letiště a dopraví do letního domu. Převoz je možné rezervovat až do 24 hodin před příjezdem bez rezervačního poplatku. Kolegové v Egyptě jsou k dispozici 24 hodin denně a pomohou rezervovat zajímavosti za zvýhodněné ceny.

Dovolená v Egyptě

V čem je ubytování Egypta výjimečné?

Každoročně míří do Egypta miliony turistů prahnoucí po sluníčku, které je příjemné ve všech obdobích roku. Zimní dovolená v Egyptě je báječná, stejně jako jarní a podzimní relaxace. Nejvíce si užijete potápění v romantických zátokách. Proč nezkusit něco nového? Velkou atrakcí je řeka Nil, jež se táhne několik kilometrů severně od súdánského města Wadi Halfa přes úzkou rokli, jíž procházejí pískovcové a žulové skály. V „Horním Egyptě“ najdete nespočet světově proslulých chrámů, paláců, hrobek, které byly vystavěny během 4000 let. Za zmínku stojí impozantní pláže Egypta, korálové útesy, pestrost živočichů a květeny. Navštivte resort Hurghada a malá sídla Port Safaga, El-Quiser či Marsa Alam na jihu. Právě zde je 18-ti jamkové golfové hřiště, soukromé pláže. Středozemní moře láká nejen obyvatele Káhiry. Vyzkoušejte El-Alamein a Marsa Matruh! Senzací je pouštní krajina, která je co by kamenem dohodil od věhlasných resortů. Možná potkáte i kočovného beduína. V žádném případě si nenechte ujít západ slunce, společenský život a gastronomické delikatesy.