search

Dovolená v Marsa Matruh

Relaxace v Egyptě u Středozemního moře

Výletníkům prahnoucím po relaxaci u moře, poznání divů historie a přírody, učaruje rekreace v Egyptě v jednom z nejpopulárnějších letovisek, Marsa Matruh. Jakmile dorazíte do oblíbeného resortu, spatříte dlouhé písečné pláže s čistou vodou. Věřte, že dech beroucí pláže Agiba a Graham přitahuj i samotné Egypťany. Ročně se na nich sluní tisíce Evropanů, kteří milují sluníčko, koupání a vodní sporty. Není divu, že je pro mnoho lidí pobřežní krajina oblasti nejkrásnější na světě. Největším lákadlem je Kleopatřina zátoka, ale také průzračné vody a ruiny chrámu Ramsese II. Pokud byste rádi spatřili zajímavé perly přírody i historie, objednejte si komfortní rekreační domy v Egyptě od NOVASOL! V každém případě vás nadchne jejich poloha, vybavenost a soukromí. Domácím zvířatům je vstup zakázán. Prázdninové pronájmy jsou vhodné pro zamilované páry, rodiny s dětmi i větší skupiny výletníků. Pokud se rozhodnete pro ubytování Egypta v městském domě se čtyřmi ložnicemi, třemi koupelnami, velkým obývacím pokojem, terasou a vlastní zahradou, budete nadšeni.

Co vědět o dovolené v Marsa Matruh?

Tento egyptský přístav je vzdálený asi 240 kilometrů od Alexandrie a v období starodávných časů a za vlády Alexandra Velikého byl známý jako Amunia. Klíčové turistické letovisko je proslulé bílými písčitými plážemi, romantickými zátokami a pestrostí služeb cestovního ruchu. Nejvíce potěší pláže Egypta. Angeebah je vzdálená 28 kilometrů od města a pyšní se přírodními jeskyněmi. Asi 20 kilometrů západně je Al-Obayed. Nádherná je Rommel Bay. Apartmány Mersa Matruh jsou skvělé díky dostupnosti okolních památek. Lze zmínit zříceninu krále a faraona Ramsese II., palác Kleopatry, egyptskou flotilou, Koptskou kapli s jeskynními nápisy, jeskynní vojenské muzeum, britský hřbitov v zahradách, německý a italský hřbitov. Dovolená v Marsa Matruh oslní koupáním a vodními sporty v moři. Lokalita Matruh hraničí s Libyí a ohromí pobřežím dlouhým 450 kilometrů. Pokud byste rádi oblast navštívili, uskutečněte rekreaci během května až září. V zimě se zde teplota pohybuje kolem 14 stupňů Celsia.

Jaké jsou apartmány Marsa Matruh?

Veškeré rekreační domy od NOVASOL, které najdete na severním pobřeží Středozemního moře, v sobě ukrývají nezaměnitelné kouzlo. Určitě se vám zalíbí i letní domy Marsa Matruh. Jsou, co by kamenem dohodil od jedné z nejkrásnějších pláží severu, Agiba. Osloví mírným vstupem do vody. Samotné letovisko se nachází v zátoce kruhového tvaru, která je chráněna vlnolamem, tedy gigantickými běloskvoucími skálami. Nedílnou součástí je také poušť s osadou Siva. Jen si představte, že vyrazíte na pláž Ageeba, kde se prý koupala sama Kleopatra! V resortu lze navštívit památky, koupat se, potápět, provozovat vodní sporty, jezdit na koni a vyrazit na výlet do pouště na čtyřkolkách. Velmi populární je dovolená v Egyptě díky výletům do Alexandrie. Ukořistěte ubytování v městských domech od NOVASOL, které mají nádherné pokoje, dech beroucí výhled na moře a super vybavení. Na dosah ruky budete mít písečné pláže, divy historie i pouštní oblast vonící exotikou.