Rekreační domy v Egyptě

V čem jsou rekreační domy Egypta jedinečné?

Venkovní bazén, sauna, vířivka a písečná pláž!

Turisté prahnoucí po poznání starověkých egyptských drahokamů a pouštních oblastí, ocení útulné ubytování od NOVASOL. Moderní vily u moře jsou ideální pro milovníky koupání, vodních sportů, potápění, lenošení na písečné pláži i opalování. Rodinná dovolená v Egyptě je báječná stejně jako sportovní pobyt a rekreace spojená s návštěvou nejkrásnějších míst země. Ať už se rozhodnete pro romanticky zařízený apartmán v Egyptě, který je určen pro zamilované páry, a nabízí úžasný výhled na zapadající slunce anebo pro luxusní ubytování pro rodiny s dětmi, jež nepostrádá venkovní bazén a přístup k moři, budete výběrem nadšeni. Vybírejte prázdninové pronájmy v Sentido Orient Dream Resort, Rivoli Spa a Wellness, Sahl Hasheesh na Rudém moři, Montazah na plážích Sharm El Sheikh, Mountain View Resort na severním pobřeží, Resort „Domina Coral Bay“ na Rudém moři anebo v lázeňském a wellness centru v Paradise Village. V každém případě se vám dostane té nejlepší péče. Ochutnáte místní dobroty, poznáte pohostinnost obyvatel a načerpáte energii do náročných pracovních dní.

Kde strávit dovolenou v Egyptě?

Kroky turistů z celého světa míří do města Hurghada, které leží u Rudého moře. Původně rybářská vesnice je populární skvělým koupáním, písečnými plážemi, potápěním a podmořským životem. Na první pohled vás uchvátí teplé podnebí, korálové útesy a výlety do Káhiry a Luxoru, kde spatříte pyramidy v Gíze a Sakkáře, chrámy v Karnaku a Luxoru či pohřebiště Údolí králů a královen. Nabízí se i výlety na ostrůvky s korálovými útesy. Lze využít školy potápění, surfování a plachtění. S dětmi zajdete do akvária. Půvabným centrem cestovního ruchu, kde se odehrává rodinná dovolená v Egyptě, je Sinajský poloostrov. Senzací je pohoří Sinaj s Horou svaté Kateřiny a Mojžíšovou horou. Sharm EL-Shejkh, oblíbené letovisko, je nazýváno Městem míru. Najdete zde rekreační domy Egypta od NOVASOL s bazénem a dokonalým přístupem k moři i potápění. Milovníci podmořského světa by měli poznat národní park Ras Mohamed s potápěčskými lokalitami Fishmans Bank a The Alternatives. Na sto procent uchvátí korálový útes měřící 80 kilometrů. Právě zde žijí rozličné druhy živočichů, ryb a korálů.

Kam se podívat na dovolené v Egyptě?

Pokud dáte přednost ubytování na severním pobřeží Egypta u Středozemního moře, spatříte dech beroucí perly historie a užijete prima koupání. Perlou je Alexandrie s nádhernými plážemi, zátokami a přístavy, milovníky dob dávno minulých zláká Opera a Alexandrijská knihovna, pevnost Kayetbai a pláže Egypta Agamy a El Nachil. Destinace je prošpikována luxusními hotely a pohodlnými apartmány Egypta od NOVASOL. vodní sporty, koupání a výlety po moři jsou na programu dne. V přístavu Marsa Matruh zažijete relaxaci na písečných plážích, kde lze provozovat nespočet vodních činností. Nekonečně dlouhé písečné koberce s křišťálově čistou vodou a Kleopatřinou zátokou vás dostanou na kolena. Západně od Matruh se nacházejí ruiny chrámu Ramsese II. Ať už se rozhodnete pro ubytování Egypta v jakékoliv oblasti, spolehněte se na komfortní vybavení prázdninových domů, přístup k moři, dostupnost služeb cestovního ruchu, či rady a pomoc od servisních kanceláří NOVASOL!

Rudé moře a Hurghada, poloostrov Sinaj a Sharm El Sheik, severní pobřeží Středozemního moře, pyramidy, pláže, vodní sporty, potápění, golf a komfortní rekreační domy Egypta od NOVASOL!