search

Dovolená u Rudého moře

Proč dovolená u Rudého moře v Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh?

Příznivci koupání, vodních sportů, opalování, nevšedních historických a přírodních drahokamů nedají dopustit na dovolenou v Egyptě u Rudého moře. Pokud si zvolíte pobyt v jednom z věhlasných letovisek, jako jsou Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh, očekávejte luxusní odpočinek a služby cestovního ruchu. Nejvíce potěší oblast rodiny s dětmi, zamilované páry a milovníky vodních sportů. Rudé moře patří k nejsevernějším korálovým mořím na světě a nabízí neuvěřitelná potápěčská místa. Korálové útesy, magické zátoky a písečné pláže patří k největším atrakcím. Určitě se vám zalíbí apartmány u Rudého moře v lázeňském a wellness centru Rivoli Spa a Wellness v Paradise Village, jež voní přepychem a exotickou atmosférou. Čeká vás i celoroční koupání a opalování, vodní sporty, turistika a jízda na koni. Neméně zajímavá je relaxace v Sentido Oriental Dream Resort, jež ohromí mírně svažitou hotelovou pláží, wellness programem, nákupní cestou a přístavištěm pro 200 plavidel a jachet. Pláže j dlouhá 7,5 kilometrů.

Jaké ubytování u Rudého moře?

Nároční turisté uvítají ubytování v Domina Coral Bay, tam je křišťálově čistá voda a nezaměnitelná atmosféra. Resort leží ve městě Sharm El Sheikh a osloví i zelení, květenou a palmami. Cesty areálu mají výtahy s rampami. Nechybí bazény, atrakce pro děti, sportovní aktivity, obchůdky, 9 kilometrů vzdálené letiště. Domina Coral Bay je složena z vil a apartmánů. Jen kousek je panoramatický výhled na zátoku a korálové útesy ostrova Tiran. Odpočinek zajišťuje pláž dlouhá 1,8 kilometru. Chvíle relaxace lze strávit v 8 bazénech nejrůznějších tvarů a vybavení. Vily u moře Egypta v Domina Coral Bay zajmou rodiny s malými dětmi díky klubu pro dětičky od 4 do 12 let, kde je čeká svět pohádek a dobrodružství s maskotem Fox Aruba. Na programu dní jsou divadlo, vnitřní a venkovní hřiště a kreativní zábava. Nesmíme zapomenout na wellness. Elixír Spa je jedno z nejluxusnějších SPA v Egyptě. Nachází se na nábřeží ve skalním útesu. Senzací jsou masáže, bazény a vodopády dech beroucí krásy.

Je libo wellness dovolená u Rudého moře?

Dopřejte si relaxační rekreaci u Rudého moře a vyzkoušejte masážní techniky a procedury, kde se využívají olivové a sezamové balzámy, jež posilují tělo i mysl. Ve venkovních a vnitřních bazénech si skvěle odpočinete. Vířivé bazény a masážní sprchové hlavice se postarají o vaši spokojenost. Čistí pokožku a stimulují krevní oběh. Samozřejmostí je sauna, která obnovuje všechny smysly. Nenechte si ujít vdechování teplé páry a turecké parní lázně. Udělejte si výlety do Káhiry a Luxoru za staroegyptskými drahokamy, jako jsou pyramidy v Gíze a Sakkáře, chrámy v Karnaku a Luxoru a Údolí králů a královen. Sportovní aktivity zahrnují potápění, plachtění i surfování. Velmi populární je dovolená u Rudého moře spojená s výlety ke korálovým ostrůvkům. Rekreační domy Egypta jsou vám k dispozici celoročně, proto si je objednejte u NOVASOL za příjemné ceny ještě dnes!