search

Dovolená v Hurghadě

V čem oslní dovolená v Hurghada?

Ubytování v Egyptě u Rudého moře!

Nabídky rekreačních domů od NOVASOL jsou v Egyptě určeny pro rodiny s malými dětmi, nadšené sportovce i milovníky historie. Lze počítat s různorodými rekreačními domy, které se pyšní vlastním bazénem a delikatesními výhledy na Rudé moře. Slunce, písečné pláže, wellness relaxace, vodní sporty i výlety po okolí jsou největší lákadla, která je možné okusit. Dovolená v Egyptě je pestrá jako malířova paleta, protože nabízí diskotéky, dětské atrakce i stylové restaurace. Nejvíce však zaujmou apartmány Hurghada potápěče. Ráj podmořského světa se jim otevře jako na stříbrném podnosu. Na své si zde přijdou nováčci i zkušení potápěči. Ochutnají krásu korálových útesů. Na pobřeží dlouhém 40 kilometrů lze provozovat vodní sporty, zahrát si golf a užívat si lázeňské programy. Město a přístav najdete asi 550 kilometrů od Káhiry a dopravíte se zde trajektem z Shalm El Sheikhu anebo autem z Luxoru a z mezinárodního letiště. Dovolená u Rudého moře je příjemná po celý rok, protože je možné počítat s teplotami v zimě kolem 17 °C, v létě s 30 °C, na podzim s 25 °C a na jaře s 24 °C.

Kde se ubytovat na dovolené v Hurghada?

Pokud si rezervujte rekreační domy od NOVASOL , poznáte nádherné město ve dne i v noci. Nesmíte minout magické laguny s tyrkysovou vodou ani přepychová plážová letoviska. Elgouny je jako stvořené pro svatební cestu i obřad. Toto místo je ideální také pro rodinnou dovolenou v Egyptě, protože nabízí koupání na pláži s mírným vstupem do vody, výlety do poušti i dětské atrakce. Pláže Egypta s bílým pískem vás čekají v Sahl Hasheesh, ještě by to chtělo šnorchl a je to! Velkou pozornost si zaslouží marina, kde je čerstvý mořský vzduch a pohled na luxusní jachty. Skvělým tipem na výlet je Sakala, místo s námořní atmosférou. Na promenádě najdete romantické kavárny, bary, obchůdky s příjemným personálem. Vychutnáte si gastronomické speciality, egyptskou, evropskou i asijskou kuchyni. Možná vás zlákají sklenka vína a vodní dýmka. Klid a romantika na vás čekají v ubytování Hurghada s venkovním bazénem a výhledem na Rudé moře. Apartmány jsou v tomto městském domě jen kousek od pláže, disponují internet a domácí mazlíčci mají vstup povolen.

Co vědět o dovolené v Hurghada?

Egyptské město a přístav je největším turistickým resortem u Rudého moře. Kdysi rybářská osada nabízí lenošení na písečných plážích, poznání podmořského světa a korálových útesů, četné vodní sporty i výlety po okolí. Trefou do černého jsou výpravy do Káhiry a Luxoru. Pyramidy v Gíze a Sakkáře, chrámy v Karnaku a Luxoru či pohřebiště Údolí králů a královen patří ke klíčovým. Vydejte se k ostrůvku Giftun a spatříte dech beroucí svět korálových útesů. Cenově příjemné letní domy Hurghada osloví rodiny s dětmi. NOVASOL představuje rekreační dům s apartmány, kde nechybí internet, ložnice, koupelna, venkovní bazén a lehátka kolem něj. Prohlédněte si mešity, pouštní oblast, opalujte se a koupejte v moři s pozvolným vstupem do vody. Dovolená v Egyptě u Rudého moře je perfektní kdykoliv během roku!