search

Dovolená v Marsa Alam

Co čekat od ubytování v Marsa Alam?

Dovolená snů v Egyptě

Milovníci koupání, lenošení na pláži, historie, sportovních aktivit ve vodě i na suchu a nezaměnitelné atmosféry ocení komfortní apartmány v Egyptě ve známém letovisku Marsa Alam. Rekreační domy v Egyptě od NOVASOL jsou k dispozici pro všechny generace výletníků, které chtějí zažít něco nového. Půvabný resort se nachází mezi pouští a mořem, což je ideální kombinace pro celoroční dovolenou se sluníčkem. Jen si představte, jak relaxujete na lehátku u bazénu anebo se sluníte na písečné pláži Rudého moře. Neodolatelná nabídka! Nejvíce vás potěší příjemné teploty a mořský čerstvý vzduch. Teploty v zimě se pohybují kolem 19 °C, jarní jsou 25 °C, letní zase 31 – 35 °C a podzimní 27 °C. Teď už zbývá jen zvolit správné období a útulné ubytování od NOVASOL! Město nacházející se asi 274 kilometrů od Hurghady, potěší i mezinárodním letištěm a četností volnočasových aktivit. Dovolená v Marsa Alam je okouzlující, a vyhoví rodinám s malými dětmi, seniorům i věčným romantikům.

Jak se zabavit na dovolené v Marsa Alam?

Pokud patříte mezi nadšené potápěče a milovníky podmořského světa, máte zelenou! Atraktivní oblast Rudého moře je prošpikována zajímavými druhy ryb a dech beroucími korálovými útesy. Určitě se vám zalíbí šnorchlování s mořskými savci, jako jsou delfíni. Podmořské dobrodružství může začít. Nesmíme zapomenout na kitting i windsurfing a jiné adrenalinové sporty. Dovolená u Rudého moře je unikátní díky egyptské fauně a floře. Pakliže navštívíte dva národní parky, Gebel Elba a Wadi El-Gemal, setkáte se s bohatstvím pouště a zvířat. Ocitnete se v malém safari! Národní parky ohromí suchými údolími, horskými lokalitami. V každém případě zaujme i starý důl v horách, kde se těžil smaragd. Malí i velcí výletníci budou nadšeni z luxusního přístavu Ghalib, jež je zároveň rekreačním střediskem a kotvištěm pro více než 1000 jachet. Wellness centra, restaurace, bary a kavárny nesmí chybět. Rekreační domy Marsa Alam od NOVASOL najdete poblíž písečných pláží Egypta, korálových útesů a historických šperků.

Kam vyrazit na dovolené v Marsa Alam?

Přístavní město leží v jihovýchodním Egyptě na pobřeží Rudého moře a vybízí k bližšímu prozkoumání. Původně malá rybářská vesnice je dnes populárním turistickým resortem. V roce 2003 zde bylo otevřeno mezinárodní letiště, proto je přístupnější. Lokalita potápěčů, nadšených výletníků prahnoucích po relaxaci na písečných plážích je unikátní díky vyskytujícím se delfínům, ale také žralokům kladivounům a dugongonům, neškodným živočichům. Návštěvníci se mohou těšit na útulné apartmány Marsa Alam a dokonalé podmínky pro windsurfing a šnorchlování. Kdysi se zde těžil smaragd, a to už v dobách faraonů. Dovolená v Egyptě u Rudého moře ukrývá pestrý podmořský život, kde jsou koráli, želvy, delfíni, žraloci a nádherné ryby. Nachází se zde supermarkety, butiky, restaurace, bary, diskotéky, ale také atrakce pro malé dobrodruhy. Rovněž lze vyrazit do safari, do pouště k chrámu Sethiho I. v Khanaisu. Ve starodávné lokalitě se těžily například zelené smaragdy královny Kleopatry. Nesmíte zmeškat výpravy do Horního Egypta k řece Nil, Karnaku, Luxoru či Údolí králů a královen.