Proč zvolit ubytování v Egyptě?

Vily u moře s bazénem a výhledem na moře!

Pro všechny, kteří si chtějí užít příjemné letní počasí i v mrazivých dnech roku, je určena zimní dovolená v Egyptě. Samozřejmě můžete vyrazit do této mýty opředené země i na jaře, v létě a na podzim! Díky komfortnímu ubytování od NOVASOL si užijete každičkou minutu naplno! Ať už se vydáte do oblastí Marsa Matruh, Sinai či k Rudému moři, budete nadmíru spokojeni. Rekreační domy Egypta okouzlí v lokalitách Hurhada u Rudého moře, na poloostrově Sinaj v Sharm El Sheik anebo na severním pobřeží u Středozemního moře. Nejlepší apartmány najdete v Sentido Orient Dream Resort, Rivoli Spa a Wellness, Sahl Hasheesh na Rudém moři, Montazah na plážích Sharm El Sheikh, Mountain View Resort na severním pobřeží, Resort „Domina Coral Bay“ na Rudém moři anebo v lázeňském a wellness centru v Paradise Village. Je skvělé, že se nacházejí pronájmy od NOVASOL v dostupné vzdálenosti od klíčových atrakcí země. Nechte se omámit nevšední atmosférou, která voní dobami dáno minulými!

Ubytování v Egyptě

Proč se spolehnout na servisní kanceláře na dovolené v Egyptě?

Prahnete po poznání této země, ale obáváte se možných komplikací? Hoďte je za hlavu! Díky servisním kancelářím od NOVASOL budete v bezpečí a ve víru senzačních služeb cestovního ruchu. Věřte, že byly všechny nabízené prázdninové domy Egypta od NOVASOL pečlivě prozkoumány a kategorizovány místními partnery. Lze vyzdvihnout transferovou možnost, která vás vyzvedne na letišti a přepraví do vašeho apartmánu. Pokud budete mít problém s domluvením se, kontaktujte kolegy, kteří pomohou s jazykovou bariérou. Jsou vám k dispozici 24 hodin denně! Díky komfortním službám si zajistíte prima dovolenou v Egyptě. Jen tak si užijete veškeré výletní cíle na sto procent. Ať už prahnete spatřit pyramidy a Velkou sfingu v Gíze, chrám Abú Simbel u Asuánu, Karnacký chrámový celek a Údolí králů, máte zelenou! Nezapomeňte navštívit Káhiru s Egyptským muzeem a mešitou Muhammada Alího. Osvěžte se v Rudém a Středozemním moři, ponořte se do podmořského světa a okuste útulné ubytování s výhledem na moře a zapadající slunce.

Ubytování v Egyptě

Kde jsou apartmány Egypta?

Nádherné a moderně vybavené rekreační domy od NOVASOL najdete u Rudého a Středozemního moře. Jakmile se rozhodnete pro letní dům v resortu Hurghada, který má koupelnu, ložnici a krásný výhled na moře, zajistíte si pohodlí. Jen si přestavte, že má přístup do bazénu, parní lázni, sauny, vířivce a k tureckým a marockým koupelím. Středisko zaujme i kavárnou, restaurací, soukromou nemocnicí, supermarkety. Prázdninový dům v Sharm El Sheikh je vhodný pro domácí mazlíčky a osloví i výhodnými koncepty od NOVASOL, jako jsou nepovinný příjezd, písečná pláž na dosah ruky, internet. Lze zmínit i luxusní apartmán Egypta v Marsa Alam, jež je určen pro rodinnou dovolenou v Egyptě. Ohromí dvěma ložnicemi a koupelnami, venkovním bazénem a blízkostí butiků, muzeí, barů a restaurací. Jen si představte, že je možné uskutečnit výlet lodí z přístavu k delfínům a mořským želvám. Přístup ke koupání a potápění je samozřejmostí.