search

Pronájem bytů a domů v Mikkeli

Mikkeli – dobrodružství a zábava ve Finsku

V čem je dovolená ve Finsku úžasná?

Pro všechny, kteří se nespojí s obyčejnou rodinnou rekreací, je určena dovolená ve Finsku v objetí impozantní přírody. Na své si zde přijdou milovníci divukrásné fauny a flory, rybaření, sportovních, kulturních i romantických zážitků. Rekreační domy Mikkeli od NOVASOL se nacházejí při břehu gigantického jezerního komplexu v Saimaa. Město je klíčovým dopravním, historickým regionálním srdcem. Nejvíce si ho oblíbili nadšenci chataření a rybaření. Půvabná oblast ukrývá nespočet historických šperků a divů přírody. Najdete zde zábavné parky a zúčastníte se četných festivalů, výročních trhů a jiných slavností. Kalendář akcí přinese unikátní zážitky. Ochutnejte místní kulinářské speciality a naberte nový dech do náročných pracovních povinností, to vše v chalupách NOVASOL!

Pro koho je dovolená ve Finsku určena?

Kouzlo ubytování Mikkeli ocení rodiny s malými dětmi, ale také romantické duše, rybáři a milovníci historických pokladů. Chaty Finska na jezeře patří k nejvyhledávanějším pro turisty i místní obyvatele. Destinace nadchne zábavním parkem Visulahti i karnevalem Hulivili. Příjemné chvíle zažijet na hudebním festivalu Kangasniemi a Mikkeli, za zmínku stojí i poslech zdejšího symfonického orchestru. V regionu se konají působivé oslavy svátků, jako jsou Annilan Kartano, Kyyhkylä Spa, Anttolanhovi Manor či Wellness Village a Kenkävero. Rozhodně si přijdete na své na velkolepé přehlídce řemeslné výroby a ukázce starých zvyků. Ve městě se nacházejí vojenská muzea, protože zde byla za druhé světové války vojenská základna a sídlo finské základny. Svou chloubu, kamennou sakristii, předvede ortodoxní kostel z 16. století. Kroky turistů vedou také k dómu z konce 19. století.

Proč ubytování v soukromí Mikkeli?

Na první pohled si zamilujete půvabnou krajinou posetou jezery a lesy. Finská jezerní lokalita přitahuje turisty z celého světa. Ať je léto nebo zima, prázdninové domy Mikkeli vás ohromí skvělým přístupem k vodní ploše. Léto patří kanoistice, jízdě na kajaku, cyklistice, pěší turistice, rybaření, golfu, vyjížďkám na loďce, plavání i wellness aktivitám. Zima je jako stvořená pro bruslení, lyžování, lovu v ledu. Romantická dovolená ve Finsku přeje prohlídce historických drahokamů a prohlídce prehistorického umění Astuvansalmi. Ukořistěte pohodlné rekreační domy od NOVASOL a toulejte se magickými uličkami města. Zastavte se v kavárnách a stylových restauracích. Nenechte si ujít ochutnávku pokrmů z čerstvých ryb!

Jak na výhody Finska od NOVASOL?

Stejně jako v jiných evropských zemích, i ve Finsku využijete výhody od NOVASOL. k dispozici máte pestrou paletu prázdninových pronájmů s moderními vychytávkami, jako jsou krb, zimní izolace, centrální topení, mikrovlnná trouba, sporák, lednice, mrazák, pračka či vysavač. Venkovní vybavení zahrnuje mnohdy zimní zahradu bex topen, parkoviště na pozemku, golfová hřiště v dosahu 5 kilometrů, tenisové kurty a dětská hřiště. Samozřejmostí jsou i zajímavé koncepty od NOVASOL, SPAR program, libovolný den příjezdu, nekuřácké chalupy Mikkeli, zahradní nábytek PLUS, dovolená se psem Finsko, jízdárny s koňmi na dosah ruky a delikatesní výhledy na krajinu. Jen si představte, jak relaxujete na chatě u jezera, kde vás neminou klid, soukromí a čerstvý vzduch!