Rekreační domy ve Finsku

Ubytování v soukromí ve Finsku

Rekreační chaty ve Finsku

Pro prožití příjemné dovolené ve Finsku a prázdnin snů potřebujete kvalitní ubytování. Naše chaty pro rybáře a rekreační domy Finsk Vám zajistí veškerý komfort, který potřebujete. Výhodou také je, že můžete cestovat po okolí a poznat tak místní obyvatele, jejich kulturu a třeba i finskou historii.

Pokud Vás láká převážně rybolov na finských jezerech, kterých je tu skutečně ohromný počet, tak Vás potěší i naše nabídka chalup a chat v oblasti jezer ve Finsku poblíž těchto vodních ploch. Jestliže míříte více na sever a rádi byste strávili dovolenou až za polárním kruhem, určitě si prohlédněte naše rekreační domy ve Finsku.

Rekreační domy a chaty ve Finsku

Dovolená Finsko

Dovolená ve Finsku je opravdovým relaxem pro tělo i duši. Najdete zde mnoho míst tzv. Na samotě u lesa, obklopeni přírodou a nové síly pro Vás bude nejjednodušší načerpat v pravé finské sauně, které v této překrásné zemi najdete i v některých supermarketech. Jak se dostat do Finska: Nikoho nepřekvapí, že nejrychlejší způsob je koupit si letenku do Finska a pouze nasednout do letadla a o nic se nestarat. 

Rekreační domy a chaty ve Finsku

Chcete-li ale zažít skutečně dobrodružnou cestu plnou poznání, určitě se vydejte autem a udělejte si okruh Pobalstkými zeměmi.

Zajímavosti Finsko

Ve Finsku můžete navštívit mnoho národních parků. Navštívit můžete i velká města, kterých není moc. Zvolíte-li například ubytování Espoo, máte do hlavní města Helsinky skutečně kousek a zde si užijete kultury a metropolitního života až až. 

Výhodou ubytování na venkově je to, že můžete prožít své prázdniny v pravém finském srubu a zažít tak naprosto dokonalou atmosféru. A také nezapomeňte ochutnat místní speciality. Finové jedí nejčastěji ryby a mléčné výrobky, ale je zde velmi běžné ochutnat například losí, sobí či medvědí maso.

Rekreační domy a chaty ve Finsku