search

Dovolená ve Francii

Nejlepší ubytování ve Francii

Rekreační vily, domy a apartmány ve Francii jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům ve Francii bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí. Francie byla odedávna živým srdcem Evropy, jevištěm velkých historických a kulturních událostí. Lidé si již dlouho váží předností této země: bohatý kulturní život, výborná vína, úžasná gastronomie, velká pulzující města a nádherná krajina od zlatých písečných pláží až po alpské velikány.

Dovolená ve Francii

Lákavá dovolená

Objevte s námi kouzelnou Francii, která je vůbec nejnavštěvovanější zemí světa. Ubytujte se v soukromí útulného rekreačního domu nebo bytu ve Francii a ponořte se do zdejšího neopakovatelného života. Plně zařízený rekreační dům v Normandii nebo CITY apartmán v Paříži Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a ubytování ve Francii se tak může stát i zajímavou inspirací. Vydejte se do země galského kohouta a prožijte fantastickou dovolenou. 

Probádejte region v okolí dolního toku řeky Seiny a poznejte historii, na kterou jsou místní dodnes citliví, navštivte jedno z nejnavštěvovanějších míst Francie Mont Saint-Michelle a užijte si pohodu na překrásných písečných a oblázkových pláží u Atlantického oceánu nebo pokochejte se středověkými hrázděnými stavbami, které se dodnes zachovaly.

Dovolená ve Francii

Ubytování v soukromí ve Francii

Zarezervujte si rekreační byty v Bretaň a jeďte poznávat Francii. V této části země najdete i naše rekreační domy na venkově Bretaň, díky kterým můžete poznat místní legendy známé po celé Evropě nebo ochutnat vyhlášené palačinky. Co se týče historie, i tady si užijete své, protože i zde se nacházejí půvabné domy s kamenným obložením a v nějakém z nich se můžete u NOVASOL i ubytovat. A pro ty, co si chtějí opravdu odpočinout jsou zde opět velké překrásné a čisté pláže, kde lze nabrat nové síly.

Dovolená ve Francii

Prázdninové domy ve Francii

Pokud více upřednosňujete jih, bude pro Vás dovolená ve Středomoří Francie ideální volbou. Od zasněžených vrcholků jižních Alp až k pobřeží Středozemního moře se rozkládá region Provensálsko. Nechejte se okouzlit lány slunečnic a levandulovými poli, které jsou zde tak typické.

Poznejte historická města a vesničky, která tento department v minulosti chránila před nájezdy vojsk. Navštivte přírodní rezervace a národní parky, anebo zajeďte k moři a užijte si vodních radovánek. Objednejte si rekreační domy na venkově a ubytování Provence a inspirujte se jako mnoho velikánů historie, kteří toto místo také navštívili. Nejznámější rekreační oblastí jižní Francie je Francouzská riviéra a i zde najdete naše rekreační domy ve Francii a ubytování Azurové pobřeží, které je rok od roku stále více vyhledávané.

Rekreační domy ve Francii

Rekreační domy ve Francii

A není se ani čemu divit, lze zde navštívit město filmového festivalu, dějiště slavných filmů o četnících, překrásná golfová hřiště, písčité pláže lemující průzračnou slanou mořskou vodu, pravoslavnou katedrálu, historické budovy, přístavy a promenády. Pro menší skupiny máme v nabídce i apartmány v Côte d'Azur, které jsou k dispozici díky teplému počasí celoročně. Zarezervujte si rekreační domy na Korsice a vydejte se po stopách ledovcových jezer a rodištěm velikána Napoleona.

Dovolená ve Francii
  • Jeďte poznávat pravý francouzský šarm a jejich kulturu – určitě si Vás tato země také získá.

Francie a její kouzla

Nudná dovolená bez jakéhokoliv vnitřního obohacení pro Vás není? Zarezervujte si rekreační byt ve Francii a nebudete litovat. Za návštěvu stojí Eiffelova věž, Normandie nebo Azurové pobřeží, které ocení především Vaše chuťové pohárky. Degustací vína nebo ochutnávkou místních specialit nepohrdne snad žádný turista.

Eiffelova věž

Jako je pro Egypt příznačný Nil, tak je s Francií spojována Eiffelova věž. Věž, kterou Pařížané zpočátku nenáviděli. Dokonce spisovatel Guy de Maupassant říkal, že do restaurace na věži chodí jen proto, že je to jediné místo, kde tuto stavbu nevidí. Dnes si ale asi žádný turista nedovede představit návštěvu Paříže bez Eiffelovy věže. V naší nabídce si můžete vybrat různé rekreační apartmány ve Francii.

Dovolená ve Francii

Francouzské víno

Francouzi by určitě nikomu neodpustili opomenutí jejich skvělého jídla a především francouzského vína. Francie spolu s Itálií vyprodukují nejvíce vína na světě. Rekreační chaty Francie si můžete zabookovat ve všech známých vinařských oblastech – například Bordeaux, Burgunsko, Champagne nebo Provence. Oceníte to především po večeru s francouzským vínem a místní hudbou.

Dovolená ve Francii

Azurové pobřeží

V Provance turisty zaujme především všudypřítomná levandule. Z rozkvetlých polí doslova přechází zrak. Častými suvenýry jsou levandulová mýdla, polštářky nebo svíčky. Na Azurovém pobřeží jsou i další zajímavá místa, kam turisté směřují po celý rok díky svému příznivému klimatu. I v této lokalitě si najdete širokou nabídku rekreačních domů na Azurovém pobřeží.

Dovolená ve Francii
  • Dovolená ve Francii Vás naprosto uchvátí.

Normandie

Rekreační domy v Normandii nabízí prožití nezapomenutelně pestré dovolené. Tato část Francie je celkem dobře dostupná. V Normandii si přijdou na své gurmáni nebo historici. Zajisté vás okouzlí zachovalá městečka a strmé útesy. Při brouzdání po normanské pláži si můžete prohlédnout místa, kde se vyloďovala flotila v den D během druhé světové války. Asi nejzajímavější v této oblasti je ostrov Mont Saint Michel. Když je příliv, tak ho turisté vidí v podstatě „plavat“ na hladině a naopak pokud je, tak tam mohou dojít suchou nohou.

Dovolená ve Francii

 

Kde se nacházejí rekreační domy ve Francii?

Rekreační domy NOVASOL najdete na celém území Francie, především v blízkosti pobřeží Středozemního moře. V nabídce jsou rekreační domy v Provensálsku, na Francouzské riviéře, u Atlantiku, v Alpách i v metropoli Paříži.

Jaké mají rekreační domy ve Francii vybavení?

Všechny francouzské rekreační objekty NOVASOL slouží k běžnému obývání, disponují proto kompletním vybavením od pohodlných lůžek v ložnici přes zařízenou kuchyň až po sociální zařízení. Interiéry, použité materiály, nábytek či přístroje se samozřejmě liší v závislosti na stáří, velikosti, typu a cenové úrovni domu. Další rozdíly se objevují ve venkovním vybavení (zahrada, garáž, bazén, dětské hřiště atd.).

Kdy rezervovat dovolenou v rekreačním domě ve Francii?

Záleží na tom, ve kterém ročním období se do Francie, které patří k nejvyhledávanějším destinacím, chystáte. Největší zájem je o pobyty v průběhu letních prázdnin – pokud chcete mít největší výběr rekreačních objektů, neváhejte a objednávejte již na podzim předcházejícího roku.

Jak probíhá předání rekreačního domu ve Francii k užívání?

Ubytovací doklad uvádí, kdy se lze do rekreačního objektu ve Francii nastěhovat a kdy ho opustit. Není-li uvedeno jinak, je doba příjezdu od 16 do 20, odjezdu do 10 hodin. Klíč od objektu předává majitel (pověřená osoba) proti originálu ubytovacího dokladu. Při zpoždění musíte včas kontaktovat majitele, který může požadovat extra poplatek. Přijedete-li dříve, klíč dostanete až v dohodnutou dobu příjezdu. Někdy je nutné kvůli registraci předložit průkaz totožnosti (cestovní pas).