Pronájem chaty v Biarritz

Biarritz – luxusní dovolená ve Francii

Pokukujete po neodolatelné evropské rekreaci? Mrkněte na pestrou paletu prázdninových domů od NOVASOL! Vybírejte z nekonečného moře lákavých letních domů Biarritz, které se pyšní svým moderním vybavením a skvělým přístupem k Biskajskému zálivu. Dovolená ve Francii hraje všemi barvami, chutěmi a emocemi!

Sportovní pobyt, romantický prodloužený víkend, rodinná dovolená v překrásné krajině francouzského departmentu Pyrénées-Atlantiques splňuje nejnáročnější fantazie turistů. V prázdninových domech od NOVASOL se vám dostane nejlepší péče, okusíte komfort sauny, vířivky, vlastního bazénu i velkolepých výhledů na Atlantik.

Ukořistěte super ceny apartmánů

Odevzdejte se dechberoucí oblasti Akvitánie a prožijte nezapomenutelnou dovolenou ve Francii. V pohodlných chalupách od NOVASOL prožijete svůj sen. Výlet do ráje jménem Biarritz je na dosah ruky. Tato lokalita je poseta pronájmy v různých standardech. Vždy hraje hlavní roli velikost, vybavenost, cenová relace i umístění.

Vyberte si podle svého gusta prázdninové domy Biarritz s vlastním bazénem a užívejte si opalování, koupání i skotačení dětí v bezpečném prostředí. Starší generace si oblíbí chalupu v přírodě, kde mohou v klidu relaxovat. Mladí lidé a zamilované páry zaujme apartmán u moře, kde to žije ve dne v noci. Vodní sporty, romantika ve dvou i diskotéky.

V chalupách Francie se oddáte pohodlí

V Biarritz, unikátním luxusním letovisku ležícím v jihozápadní Akvitánii se vám bude líbit. Ochutnávka lahodných vín, noční a plážový život, dětské atrakce, procházky podél nádherného pobřeží, desítky historických klenotů, festivaly, kasina, četná muzea, koupání, surfování a výlety po moři vás nenechají chladnými. Ať jste malí nebo velcí výletníci, nabažíte se skvostů departmentu Pyrénées-Atlantiques.

Získejte bonusy a slevy od NOVASOL. Líbila by se vám vila u moře ve Francii s nádhernou ložnicí, krbem, ohništěm, moderní kuchyní, terasou se zahradním nábytkem, parkováním na pozemku, vlastním bazénem a golfovým hřištěm coby kamenem dohodil? Nenechejte nic náhodě a rezervujte si svůj pronájem v předstihu za vynikající ceny.