Pronájem domů v Biarritz

Vzrušující dovolená ve Francii v Biarirtz

Právě nadešel čas objednat si letní domy Biarritz za pohádkové ceny! Díky NOVASOL se podíváte na jedny z nejkrásnějších pláží Evropy! Dovolená ve Francii se nese v duchu noblesy, vkusu a elegance. Proč si nedopřát závan luxusu, který si oblíbili i členové královských rodin, známé celebrity, zkušení surfaři a vášniví hazardní hráči.

Vydejte se do prázdninových pronájmů nesoucích se v rytmu luxusu. Možná vás upoutá moderní apartmán ve středu města, chalupa poblíž Atlantiku anebo vilka u moře s vlastním bazénem. Představivosti se meze nekladou, NOVASOL nabízí rekreační domy v různých velikostech, vybavenosti i cenových hladinách.

Noblesní ubytování u moře

Ponořte se do půvabné krajiny Akvitánie a čerpejte nový příliv vitality v jedněch z nejatraktivnějších přímořských lázní Evropy. Francouzský resort se pyšní pestrými volnočasovými aktivitami ve vodě i na suchu. Bujným vlnám Atlantského oceánu neodolají surfaři, právě proto se zde koná i významný surfařský festival, který má své kořeny už v roce 1957.

První zmínky o Biarritz pocházejí z vikinských časů, kdy se ve zdejších vodách vyznával lov ryb i velryb. Největšího rozmachu však město dosáhlo v 18. století. Někdejší císařovna Eugenie, zde nechala vybudovat honosný, Hotel du Palais. Turisticky populární oblast je známý dvěma velkými kasiny a bujarým nočním životem.

Překrásné letní domy Francie vás dostanou na kolena

Vejděte do světa náročné smetánky a relaxujte jako králové. Na písečných plážích Biskajského zálivu si užijete koupání, opalování, surfování, rybolovu i potápění. Vyrazte do Asijského muzea ukrývající sbírku indických, nepálských, čínských i tibetských cenností. Děti ocení návštěvu Muzea čokolády anebo prohlídku akvária určeného pro chov žraloků.

Kolem pobřeží zkoumejte divy přírody i architektury. Podívejte se až místnímu majáku na výběžku sv. Martina anebo se projděte na Panenský útes se sochou Panny Marie nabízející majestátné výhledy na krajinu. Oddejte se nočnímu životu na diskotékách a v barech. V apartmánech Francie si večer dopřejte příjemnou lázeň v komfortní vířivce.