Senzační letní dovolená ve francouzském resortu Biarritz

Podívejte se na exkluzivní nabídky prázdninových pronájmů od NOVASOL a vyberte si úžasnou dovolenou ve Francii. Přijměte pozvání do letních domů Biarritz a prožijte úchvatné chvíle s rodinou a přáteli. Přímořské letovisko nádherné Akvitánie je ideální lokalitou pro strávení sportovního i relaxačního odpočinku.

Připravte se na pestrost kulturních, sportovních i zábavních akcí, které tomuto přepychovému resortu právem náleží. Ve vilách u moře s vlastním bazénem, komfortních apartmánech v srdci města anebo v chalupách s dechberoucími výhledy na Atlantský oceán si přijdou na své všechny generace turistů. S NOVASOL není nic nemožné!

Příjemné ubytování v soukromí je tady!

Prázdninová destinace se rozprostírá v krajině jihozápadní Francie v departmentu Pyrénées-Atlantiques. Nádherná oblast je omývána vlnami Atlantského oceánu a leží přímo v Biskajském zálivu, pouhých 11 kilometrů od hranic se Španělskem. Divoké vlny Atlantiku milují především surfaři a luxusní prostředí turisté z celého světa.

Turisticky populární resort byl založen v roce 840 Vikingy. Kočovné kmeny si oblast oblíbily díky rybolovu, námořnímu obchodu i lovu velryb. V 18. století se město stalo lázeňským letoviskem, které se stalo atraktivní i pro císařovnu Eugenii, manželku císaře Napoleona III. Nyní je Biarritz výborným zdrojem pro surfování, baskickou pelotu a golf.

Útulné letní domy Francie

Město není jen prázdninovým pojmem. Nachází se zde Asijské muzeum s velikou sbírkou exponátů z Indie, Tibetu, Číny i Nepálu, Mořské muzeum s akvárii a bazény pro chov žraloků, Muzeum čokolády, kostel sv. Martina z 12. století. Zábavu zastupují dvě kasina, Biarritz Surf Festival a luxusní hotel Chapelle Imperiale.

Biarritz náleží baskické lokalitě, proto zde spatříte baskické vlajky a symboly. Město sousedí s obcemi Anglet, Bidart, Arcanques a Arbonne. V Anglet najdete asi 4, 5 kilometrů dlouhé pobřeží dělící se na 11 skvostných pláží. V městečku jsou historické budovy s vzácnými kusy nábytku, stylové restaurace a příjemné kavárny. Apartmány Francie od NOVASOL vás přivedou do ráje na zemi!