search

Pronájem domů v Bordeaux

Bordeaux - prázdninové dobrodružství v regionu Gironde

Prahnete po příjemné evropské rekreaci? Upřednostněte ubytování v soukromí Bordeaux a máte před sebou exkluzivní dovolenou ve Francii v nádherném regionu Gironde. Ať jste lační po poznání drahokamů architektury, přírodních památek anebo toužíte po koupání v moři a ochutnávce noblesních vín, vždy budete spokojeni.

Ochutnejte božská vína, lenošte na písečné pláži, rybařte, toulejte se po prastarých pamětihodnostech a užívejte si komfort letních domů od NOVASOL. Počítejte s moderním vybavením, prostornou terasou se zahradním nábytkem, luxusní saunou, vířivkou a vlastním bazénem. Co více si na dovolené ještě přát?

Útulným chalupám vyjdete vstříc

V Gironde je zaručena zábava po celý rok stejně tak jako v celé Akvitánii. Najdete zde famózní vinařskou oblast Bordeaux a své oči potěšíte pohledem na husté borové lesy, písečné pláže a největší dunu v Evropě, Duna du Pyla, měřící 107 metrů. Vaše kroky povedou do nejmenší francouzské vesničky Castelmoron-d´Albret.

Oddejte se chutným francouzským vínům z vinic Bordeaux, lahodným ústřicím a radovánkám na písečných plážích. V ornitologickém parku spatříte cenné druhy ptactva v jejich přirozeném prostředí. Určitě vás ohromí květinové zahrady, šumící moře, rybaření, pěší turistika, adrenalinové sporty, cyklistika, pohled na majestátné klenoty architektury i noční život.

Senzační ceny rekreačních domů Francie

Navštivte fantastické město Bordeaux ležící na řece Garonne, které je jedním z drahokamů celé Francie a jeho památky jsou zapsány na seznam světového dědictví UNESCO. Nesmíte minout Pont de Pierre se secesními lucernami, gotickou katedrálu Sant-Andreé vystavěnou v 11. století dlouhou 124 metrů a s věžemi vysokými 81 metrů. Turisté si mohou užít výhled na město z výšky 50 metrů cestou po 229 schodech.

Za zmínku stojí gotický kostel sv. Michala, památník Girondů, divadlo Grand Theatre a tři významná muzea. Pokud toužíte po osvěžujících mořských vlnách, vyrazte do resortu Arcachon anebo k Duna Du Pyla, největší písečné duně Evropy vysoké na 107 metrů. Apartmány Francie se nacházejí u největších šperků Akvitánie, tak vzhůru za dobrodružstvím!