search

Dovolená v Lot-et-Garonne

Rekreační domy v Akvitánii, ubytování ve Francii

Zažijte rodinnou dovolenou v Lot et Garonne

Chtěli byste se vykoupat v Atlantickém oceánu? Pokud si objednáte rekreační chalupy a chaty ve Francii, tak si užijete rodinnou dovolenou se vším všudy. Máte možnost strávit dny relaxací na pláži, ochutnat místní skvělá vína či vyrazit na výlet po okolí. Určitě je co k vidění.

V Lot et Garonne na vás dýchne francouzská atmosféra z každého rohu

V Akvitánii leží 5 departmentů (něco jako kraj v ČR). Určitě si nenechte ujít Lot et Garonne. Department čítá kolem 330 000 obyvatel. Jedná se o vnitrozemskou jednotku. Navštívit můžete například město Agen. Ve městě můžete obdivovat řeku Garonnu. Agen na vás dýchne historií. Uchvátí vás architektura i ryze francouzský styl. Navštívit můžete katedrálu St. Caprais z 11. Století, kostel Panny Marie Jakobínské nebo dům Jasquese Boého Jasmin – francouzského básníka. Pokud si objednáte apartmán ve Francii v Lot et Garonne, můžete se také vydat na výlet do oblasti Bordeaux, která proslula především vynikajícím vínem. Oblast kolem města Agen je známá zase díky švestkám. Mniši jako první usušili švestky a prodávali je jako sušené ovoce.

Objednejte si rekreační dům ve Francii a procestujete kousek Evropy

Oblast Lot et Garonne je také skvělá pro turistiku či cyklistiku. Podél řeky Garonne se vám naskytne krásný pohled na místní krajinu. Údolí přechází v roviny a potom zase v kopce a hory. Tak různorodý reliéf uvidíte jen málo kde. Můžete si objednat rekreační dům ve Francii mezi vinicemi a každé ráno se budete probouzet s klidem v těle a svěží myslí. K celkové pohodě vám pomůže i skvělý místní vzduch. Lot et Garone si užijou rodiny s dětmi i prarodiče s vnoučaty. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na skvělou francouzskou kuchyni. Díky ní zaženete hlad po náročném dni a ještě si skvěle pochutnáte. V rekreačním domě ve Francii bude úžasná relaxace posezení na terase se skleničkou dobrého francouzského vína.

Dovolená a ubytování v regionu Lot et Garonne

Ve východní části regionu Aquitanie najdete departement Lot et Garonne. Vinice a tabákové plantáže jsou typické pro vzhled této oblasti. Krajina, která se rozprostírá podél břehů řeky Lot oplývá bujnou a divokou vegetací a a návštěvníka obklopí svým kouzlem. Hlavním městem tohotoregionu je Agen. Najdete zde řadu pamětihodností z různých století. Katedrálu Saint Caprai, která byla postavena a přestavována od 12. do 19. století, dále je zde jakobínský kostel ze 13. století nebo budova prefektury ze století 18. Překrásný zážitek vás čeká i při návštěvě kostela Saint Hillare, který je svědkem dějin již 500 let. Ubytování v soukromí ve Francii je to pravé pro Vás a vaši rodinu.

Prázdninové domy ve Francii

Dovolená ve Francii, jak má být. Pojeďte s námi do Akvitánie. Všechny cyklisti, turisti a dovolenkáři jsou srdečně zváni na místo s překrásnou přírodu. K tomuto místu neodmyslitelně patří azurové pobřeží a pohoří Pyrenejí. Chcete si užít aktivní dovolenou? Vezměte kolo a objevujte rozmanitou krajinu Akvitánské pánve, kde narazíte i na řeku Garonne, její pramen hledejte až ve španělských Pyrenejích. V Akvitánii najdete dlouhé pláže s azurových pobřežím. Ideální místo pro pohodovou dovolenou. Pronajměte si NOVASOL ubytování ve Francii. Doménou regionu jsou slavné akvitánské vinice. Pokud se chcete svést na této vlně, doporučuji navštívit město s bohatou historii, a to je Bordeaux. Kde si vedle monumentální architektury ochutnáte jakostní vína, která k tomuto městu neodmyslitelně patří. Koupit si lahev Bordeaux ve vinotéce nebo si ho vypít přímo ve městě Bordeaux je opravdu velký rozdíl.

Dovolená ve Francii

Pronajměte si NOVASOL rekreační apartmán ve Francii. Akvitánie je rozdělena na pět částí – Dordogne, Gironde, Landes, Lot et Garonne a Pyrénées-Atlantuques. Každý je unikátní a jeho návštěva je cennou životní zkušeností. Vy jste si vybrali ubytování v Lot et Garonne. Gratuluji! Znamenitá volba. Lot et Garonne, východní část Akvitánie. Oáza klidu. Kam se podíváte, uvidíte rozlehlé vinice a tabákové plantáže, které jsou pro tuto oblasti typické. Krajina s bujnou vegetací lemuje břehy řeky Lot a návštěvníka doslova obklopí svým kouzlem.

Kam na výlet v Lot et Garonne

Nenechte si ujít historické město Agen, které je hlavním městem tohoto regionu. Naskytne se vám příležitosti k vidění řady pamětihodností z různých století. Jedním z největších lákadel je katedrála Saint Caprai, která byla postavena a přestavována od 12. do 19. století. Zarezervujte si ubytování v soukromí ve Francii. Dále si naplánujte prohlídku jakobínského kostela ze 13. století a budovu prefektury z 18. století. Perfektní podívaná i návštěva kostela Saint Hillare, která je svědkem dějin už 500 let. Nechte se provést průřezem dějin a poznejte zase o kousek více z našeho velkého světa.