search

Dovolená v Pyrénées Atlantiques

Dovolená v Akvitánii mezi Pyrenejemi a Atlantikem

Dovolená ve Francii

Vstupte do zážitky nabité dovolené v Akvitánii. Půvabný resort se rozkládá mezi Pyrenejemi a Atlantikem. Pyšní se dechberoucími písečnými plážemi, čistými jezery, hustými lesy a majestátnými horami. Cestou necestou budete potkávat unikátní šperky architektury, kostely, kláštery a přírodní divy. Rekreační domy Francie vám zpříjemní každou chvíli pobytu. Kochejte se pobřežím dlouhým na 250 kilometrů posetým zlatavým pískem a nádhernými dunami. Půvabné rekreační domy ve Francii se nacházejí poblíž nejznámějších letovisek, v centru známých měst i v nitru panenské přírody. Záleží jen na vás, jaký pronájem vám přijde vhod, zda chalupa pro větší počet výletníků anebo romantický apartmán ve Francii pro dva.

Letní domy v moderním duchu

Ubytování v Akvitánii, apartmány a pobyt Francie

Milujete koupání v osvěžujících vlnách moře a slunce nad hlavou? Užívejte si více než 2200 hodin slunečního svitu ročně. Oddejte se sportovním aktivitám ve vodě i na suchu, opalujte se a v přímořské oblasti Arcachon ochutnejte ústřice. Relaxujte u rybaření a podívejte se k největší evropské písečné duně vysoké 107 metrů. Pěší turistika, horolezectví, adrenalinové sporty i wellness pohoda je typická pro oblast Atlantiku a hor Quercy. Jistě vás potěší túry na nejvyšší vrcholy, Pointe de Grava, Nérac či Bayonne. V Pyrenejích si přijdou na své milovníci sportovních zážitků i dobrodružství v přírodě. Zima je zasvěcena lyžování a snowboardingu. Pyrénées-Atlantiques, unikátní lokalita hor a moře nabízí skvělý výhled na Španělsko.

Rekreační domy Francie za výhodné ceny

Blízko vesničky Saint-Emilion se rozprostírá kolekce vinic produkující nejslavnější francouzská vína. I zde si užijete výhledů na Dordogne a krásné lesy Périgord Vert. Nezapomeňte ochutnat lanýže, speciality z mořských plodů a delikatesní vína. Pobavíte se na festivalech a tradičních slavnostech připomínajících prastaré tradice i řemesla. Za zmínku stojí okružní plavby po Biskajském zálivu, potravinářský veletrh Bordeaux nabízející chutné sýry, čerstvé pečivo, ovoce, zeleninu, maso a samozřejmě víno. Nebojte se vstoupit do úchvatné Akvitánie, kde se snoubí čistota přírody, tep historie a parádní radovánky u moře. Letní domy Francie od NOVASOL jsou na dosah ruky!