Chaty a chalupy v Alsasku

Dovolená jako ze žurnálu v Alsasku

Ubytování a pobyt ve Francii

Nemůžete odolat lákavému tepu evropských zemí? Vzbuzují ve vás památky impozantních měst a prastarých zvyků touhu poznávat a vandrovat? Zamiřte do mekky památek evropských zemí a uskutečněte dovolenou v Alsasku. Kde jinde se setkat s četností kulturních akcí, voňavých vín, volnočasových zážitků, než poblíž rekreačních domů Alsaska. Už jste někdy strávili rekreaci v plně vybavených prázdninových objektech od NOVASOL? Vyzkoušejte moderně řešené apartmány ve Francii s příjemnou terasou anebo luxusní vily s vlastním bazénem! Už se vám sbíhají sliny na romantiku u krbu anebo na dosažitelnost významných historických a přírodních klenotů jednotlivých oblastí? Konečně přišel váš čas!

Letní domy s prvky přepychu

Nemá cenu se dohadovat o nevšednosti dovolené ve Francii. Ať už si vyberete jakoukoliv část této famózní země, vždy máte přístup k rajskému odpočinku. Pokud nehledáte perly velkoměst, zavítejte do Alsaska, které splňuje požadavky nejnáročnějších návštěvníků. Dokonalá souhra divů přírody, pamětihodností UNESCA, sportovních činností i wellness programu. Úchvatné prázdninové domy ve Francii naleznete v Dordogne, Ardéche i Loire. Užívejte si dosažitelnosti světových pokladů architektury i zajímavých sportovních cílů. Tento kousek země se vám vryje hluboko do paměti. Myslete na své pohodlí a nešetřete s luxusním ubytováním. Dopřejte si relaxaci ve vlastním bazénu, sauně a poslouchejte praskání dřeva v krbu! Honem za vzrušením a láskou!

Chata Francie vás naplní blahem

Prahnete po rekreaci v duchu romantiky? Žádný problém. Alsasko ležící na hranici tří evropských velmocí, Francie, Německa a Švýcarska, vám splní sen o svatební cestě, líbánkách, rodinné dovolené ve Francii i sportovním pobytu. Pomysleli jste také na wellness služby? Už nebudeme žertovat, že máte k dispozici vlastní saunu i vířivku! S NOVASOL jste všude jako doma. Ubytujte se v chalupách Francie, které vás na první pohled dostanou na kolena. Venkovský vzduch vám udělá zdravotně dobře a všudypřítomná příroda vám dopřeje aktivní odpočinek. Vstupte do věhlasného Štrasburku, Mylhúzy, Colman či Haguenau a poznejte dominanty gotiky i jiných směrů staletí. Sportujte, relaxujte a vraťte se zpátky v čase do pohádky.