Rekreační domy v Alsasku

Prázdninová dovolená ve Francii na úrovni

Pokud máte v hledáčku úchvatné zážitky v labyrintech evropských měst, vydejte se na dovolenou do Francie, kde získáte nesčetné množství pozitivní energie. Což takhle prázdninová rekreace v chatách Alsaska? Vzhůru za dominantami historicky zajímavého území! Připravte se na sportovní relaxaci, wellness pobyt i rodinnou pohodu u krbu a v přírodě. Útulných apartmánů se nikdy nenabažíte! NOVASOL je specialista na pronájem letních domů všude po Evropě, tudíž Francie není žádnou výjimkou. Seznamte se s nejkrásnějším ubytováním v soukromí a oddejte se pohodlnému stylu rekreace a příjemné atmosféře. Čekejte spoustu cenově zajímavých nabídek, dárečky, slevy a slevy do zábavních parků!

Letní domy ve Francii vám připraví soukromí

Dovolená a ubytování v Alsasku

Spanilé Alsasko je zaplněno pahorkatinami, rovinami i horami. Nejpůsobivější pohledy si užijete na rozsáhlé vinice, osamělé hrady a prastaré vesničky, Riguewihr či Hunspach. Noblesní kouzlo pocítíte v Dordogne, Loire i Ardéche. Tyto překrásné resorty se postarají o vaši zábavu, pohodlí, klid a soukromí. Co více si na dovolené či na prodlouženém víkendu přát? V Alsasku se naučíte skutečně žít! U sklenky bílého ryzlinku se vám zlepší nálada a odpojíte od sebe strasti všedních dní. V přírodním parku Ballons des Vosges anebo Severní Vogézy si užijete pěší turistiku, skvěle značené cyklostezky. Není nutno diskutovat o tom, že je Francie úžasným místem pro sportovní rekreaci i romantický pobyt.

Letní chaty Francie se vám přizpůsobí

Ve Štrasburku pohlédnete na věhlasnou katedrálu Panny Marie, která uchvátí zamilované i milovníky historie. Za návštěvu stojí Muzeum výtvarného umění. Colmar vás uchvátí vzhledem Benátek, který připomíná Pfisterův dům. Mylhúzy ohromí Zoologickou i botanickou zahradou. Kouzlo starých dob připomenou hrady Haut-Koenigsbourg a Hohlandsbourg a klášter Mont Sainte-Odile. Ochutnejte pokrmy ze sýra, slaný koláč, perníky, bábovky a samozřejmě výtečná vína. Sedněte na kolo a projeďte se kolem vinic a lesů. Čeká na vás řada festivalů, přehlídka alsaských vín, cirkusové akce a lidové umění na každém kroku. Zamluvte si ubytování Francie včas a vklouzněte do víru nádherných měst, vesniček a přírodních památek.