Výjimečná dovolená ve Francii

Ubytování v soukromí Alsaska

Toužíte po nevšední dovolené ve Francii? Podívejte se na elegantní prázdninové objekty NOVASOL, které jsou rozmístěny po všech evropských zemích. Pokud hledáte skutečně originální lokalitu pro svou rekreaci, zaměřte se na ubytování v soukromí Alsaska. Úžasný kus země se pyšní nevídanými historickými perlami a božskou přírodou. Kdo by odolal komfortně vybaveným prázdninovým objektům Evropy, které se nacházejí v panenské přírodě anebo poblíž zábavy a památek světově proslulých měst? Necestujte jen prstem po mapě a zařiďte si podmanivou dovolenou s NOVASOL! Vybírat můžete z tisíců celoročních rekreačních domů, které se pyšní moderním zařízením a příjemnou polohou.

Apartmány jsou nyní cenově přístupnější

Dovolená a pobyt ve Francii

Máte chuť na skutečnou raritu Evropy? Vydejte se za památkami a divotvornou přírodou Alsaska, regionu ležícím na hranicích Francie, Švýcarska a Německa. Takovouto souhru evropských velikánů jen stěží pohledáte. Tato část území ohromí hlavním městem Štrasburk, které potěší pestrou paletou volnočasových aktivit a především historickými drahokamy. Nejmenší region Francie má rozlohu pouhých 8283 kilometrů čtverečných. Největší horou Alsaska je Ballon de Guebwiller, kolem něhož se soustředí turistický ruch, adrenalinové sporty i lezení po skalách. Mírné klima je jako stvořené pro pěstění vinné révy. Těšte se na kouzelnou chuť vín, které musíte ochutnat za každou cenu.

Ubytování v soukromí Francie láká všechny generace

Oddejte se sladké chuti vín, které se nazývají Vin d´Alsace a jejich pěstování se soustřeďuje v prvé řadě kolem města Colmar. V dávné minulosti bylo Alsasko osídleno kočovnými lovci, Kelty i Římany. Počítejte s četnými památkami z dob dávno vzdálených, leč nezapomenutých. Dejte si do nosu vepřové maso v mnoha podobách, perníky, sladkosti a víno suchý ryzlink. Putujte po městě Štrasburk se slavnou gotickou katedrálou a Starým městem zapsaným na UNESCO. Nezapomeňte navštívit Mylhúzy s muzeem automobilů a lokomotiv. Za zmínku stojí Colmar, město vína a úchvatné gotické historie. Nechte se ovládnout letními domy Alsaska a vyčarujte si dovolenou v Evropě, která voní všemi chutěmi! Zde si přijdou na své milovníci výborného jídla, sportovci, rodiny s malými dětmi i romantici.